menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Nie wierzę własnym oczom :) 03-02-2010

(5) komentarzy / + dodaj komentarz
Tylko jedno skojarzenie
Autor: homsick
2010-02-03 18:56:44
odnoszę: więźniowie Oświęcima śpiewają w drodze z baraków do pracy przy akompaniamencie orkiętry obozowej.... Szkoda mi tych ludzi, pewnie większość zrobiła to tylko, by nie wylecieć z pracy.

KOlejny korporacyjny song. Ku czci Gazpromu (za Mscdog)
Autor: Sylwester Latkowski
2010-02-03 22:40:06
http://www.youtube.com/watch?v=xGbI87tyr_4

Napisałem do Auchan
Autor: skutiw77
2010-02-04 21:06:48
Napisałem w sprawie tego filmu do Auchan z pytaniem, czy przypadkiem ktoś w ich firmie nie urwał się z choinki. Odpowiedzieli mi, że to tylko karaoke, a najbardziej pokrzywdzeni są występujący w filmiku pracownicy Auchan, ponieważ ktoś bezprawnie wrzucił materiał do Internetu. Bez ich zgody, oczywiście.
Ręce załamać - pani nie widzi w tym wszystkim nic zdrożnego. Najbardziej boli ją tylko to, że o sprawie dowie się cała Polska.

brak słów
Autor: joannabkon
2010-02-05 00:57:48
Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach...Czy warto dla paru groszy robić z siebie niewolnika i pajaca?Wielu uważa,że tak...ale takie praktyki są normą w każdej korporacji.Ja żyję stojąc i mogę codziennie spojrzeć w swe lustrzane odbicie,ze dla paru groszy się nie zeszmaciłam,a Ci ludzie co czują teraz?warto żyć na kolanach?

Song Gazpromu
Autor: Alosza
2010-02-05 01:45:50
Panie Latkowski piosenke o Gazpromie spiewa Tumajew z-ca przewodniczącego rady nadzorczej jednej ze spolek corek Gazpromu Spetsgazavtotrans z Iżewska http://www.sgat.ru/about/committee_of_directors/ a to zasadnicza roznica. Tumajew jest tez założycielem i prezydentem piłkarskiego klubu rosyjskiej 3 ligi Sojuz-Gazprom.http://souz-gazprom.ucoz.ru/
Z jednej strony pracownik wyzszego szczebla a z drugiej pewnie przymuszeni pracownicy handlowego molocha. On to robi w duzej mierze dla wlasnego poklasku - spiewa przed meczami, kierownicto firmy zyczliwie patrzy na hymn itd. ludzie z clipu o auchanie robią to bo dostana talony do sklepu ;) albo na firmowa wyżerkę.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film dokumentalny, Produkcja Program II TVP & TPS Studio Filmowe, czas 64 minut; produkcja 2002 rok.
Nagroda: Najlepszy Polski film dokumentalny Festiwalu Filmowego w Kazimierzu nad Wisłą 2002.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS