menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Make up komisji hazardowej (zapiski z Twitter i Facebook) 04-02-2010
Pięć godzin temu: Włączyłem telewizyjną transmisję z komisji hazardowej. Usypiam. Nie wiem, czy to Tusk leci Kaszpirowskim, czy posłowie udają, że zadają mocne pytania. Za dużo pudru po obu stronach.
Dwie godziny temu: Z dzisiejszego przesłuchania Donalda Tuska w mojej pamięci pozostanie balowy cień na powiekach oczu posłanki Kempy. Znakomicie dzisiaj została wystylizowana

Godzinę temu: Arłukowicz blady. Wczorajszy. Bez makijażu cienko wpada na tle innych upudrowanych. Ratuje się aktorskim spojrzeniem, które ma być głęboko przenikliwym. Wydaje mu się tak przynajmniej... Tymczasem utknął na mieliźnie.
Nieznośne stają się jego teatralne gesty. Przypomina bohatera filmu Amator.

Niedawno: Coraz bardziej otępiały wzrok posła Urbaniaka wpatrującego się w swój notebook (komisyjny product placment)

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
ko-misja
Autor: dus
2010-02-04 21:49:11
i do tego poseł Urbaniak reklamuje producenta laptopów \"za darmo\"

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS