menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Przecieki równe i równiejsze 09-02-2010
Przecieki równe i równiejsze. Dlaczego nikt się nie przejmuje przeciekami w sprawie Olewnika, tak jak w sprawie hazardowej?

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
przecieki
Autor: xol
2010-02-25 15:23:15
gdyby warszawskie prokuratury wszczynały postepowania o wszystkie przecieki - a jest ich sporo ( mistrzem jest tu posł Dera z komisji olewnikowej - już kilka godzin po zamknietym przesłuchaniu prok. Jasinskiego udzielał na lewo i prawo wywiadów komentując zeznania tego świadka ) to nic innego by nie robiła! A może należy pwołac oddzielną jednoskę prokuratruy do spraw przecieków ?... Panowie posłowie mylą po prostu immunitet z bezkarnością ... smutne ...

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS