menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Pokażcie, że wam naprawdę zależy na wyjaśnieniu tej sprawy… 22-03-2010

Kiedy już zaliczyłem ten tydzień, mogę na chwilę przystanąć. Myślałem, że już nie wrócę do sprawy śledztwa Papały. Tyle krwi napsuła mi praca nad książką i filmem „Zabić Papałę”. Stargałem sobie nerwy. A jednak nie mogłem pozwolić, by chowano pod dywan niewygodne fakty. Oczywiście oni powiedzą, że wszystko jest OK. Idą do przodu… Od dwunastu lat tak idą i nie mogą dojść… Prosiłbym przynajmniej, aby tłumacząc się nie zaczynać gry w durnia… Zajmijcie się śledztwem po prostu… Miejcie odwagę nim się zająć, a nie mówić, że to sprawa honoru, najlepsi policjanci wyjaśniają… itd… Obejmijcie wreszcie śledztwo nadzorem, a nie, że ekipa śledcza jest traktowana jak święta krowa… Pokażcie, że wam naprawdę zależy na wyjaśnieniu tej sprawy…
Odebrałem kilka świeżo wydrukowanych egzemplarzy książki „Przykrywkowcy”, którą napisałem z Piotrem Pytlakowskim. Kilku wrogów znowu przybędzie… Okładka do DVD „Ściganego” już gotowa i wkrótce film powinien pojawić się w obiegu….
A teraz idę się wygrzać w saunie… Zrzucić z siebie, wypocić to wszystko…


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film opowiada o aktualnej sytuacji panującej w polskich aresztach śledczych. Zdjecia rozpoczęto 1 września 2003 roku, ich zakończenie planowane jest w maju.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS