menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Pokażcie, że wam naprawdę zależy na wyjaśnieniu tej sprawy… 22-03-2010

Kiedy już zaliczyłem ten tydzień, mogę na chwilę przystanąć. Myślałem, że już nie wrócę do sprawy śledztwa Papały. Tyle krwi napsuła mi praca nad książką i filmem „Zabić Papałę”. Stargałem sobie nerwy. A jednak nie mogłem pozwolić, by chowano pod dywan niewygodne fakty. Oczywiście oni powiedzą, że wszystko jest OK. Idą do przodu… Od dwunastu lat tak idą i nie mogą dojść… Prosiłbym przynajmniej, aby tłumacząc się nie zaczynać gry w durnia… Zajmijcie się śledztwem po prostu… Miejcie odwagę nim się zająć, a nie mówić, że to sprawa honoru, najlepsi policjanci wyjaśniają… itd… Obejmijcie wreszcie śledztwo nadzorem, a nie, że ekipa śledcza jest traktowana jak święta krowa… Pokażcie, że wam naprawdę zależy na wyjaśnieniu tej sprawy…
Odebrałem kilka świeżo wydrukowanych egzemplarzy książki „Przykrywkowcy”, którą napisałem z Piotrem Pytlakowskim. Kilku wrogów znowu przybędzie… Okładka do DVD „Ściganego” już gotowa i wkrótce film powinien pojawić się w obiegu….
A teraz idę się wygrzać w saunie… Zrzucić z siebie, wypocić to wszystko…


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS