menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Minął marzec (komentarz dla Cooltura) 09-04-2010
Wojciech Jaruzelski i Lech Kaczyński dostali zaproszenie na 9 maja do Moskwy na defiladę z okazji 65. rocznicy zakończenia II wojny światowej.
Kogo z normalnych ludzi interesują dziecinne spory polityków i odrealnionych dziennikarzy: Kto? Jak? Czym? Gdzie? Teraz dla większości rodzin w Polsce problemem jest to, jak zapełnić świąteczny stół? Za co kupić szynkę i kiełbasę? Czy bliscy w Irlandii i Anglii będą mieli pieniądze na bilet do Polski? To są prawdziwe problemy.

Narodowy Fundusz Zdrowia refunduje tylko zęby przednie. Od piątek do ósemek trzeba opłacać samemu. Niektórzy usuwają je i nie wstawiają nowych. Na bezzębność cierpi połowa emerytów i 4 proc. ludzi w wieku 30-40 lat.
Polacy od lat do stomatologa idą głównie prywatnie. NFZ wyszedł z założenia, że z państwowych gabinetów korzystają - margines i więźniowie (a nimi nie ma się co przejmować, nikt się o nich nie upomni) oraz emeryci, a tym zęby są już niepotrzebne i tak powinni korzystać z protez. Uzasadnienie NFZ  nieleczenia zębów ósemek brzmi na pewno bardziej politycznie poprawnie.

Spór o ustawę. Czy urzędnik, który uzna, że istnieje bezpośrednie zagrożenie życia lub zdrowia, będzie mógł odebrać dziecko rodzicom bez decyzji sądu?
Najzabawniejsze jest to, że głos w sprawie zabierają osoby nie mające dzieci albo ci, co dawno zapomnieli jak to jest wychować dziecko.

Bronisław Komorowski wygrał prawybory w PO. Jest kandydatem tej partii na prezydenta RP.
Prawybory? To raczej polityczny Show. Połowa członków Platformy Obywatelskiej także tak uważała, skoro nie pofatygowali się nawet wysłać listu czy kliknąć klawiszem w komputerze. Polacy tak naprawdę poznali nowego prezentera telewizyjnego Sławomira Nowaka, który prezentował wyniki tych z góry do przewidzenia prawyborów. Wczuł się tak dobrze w rolę, że wielu dziennikarzy zaczęło się zastanawiać, do czego jeszcze oni będą potrzebni politykom skoro oni sami już są w stanie dobrze się obsłużyć.

Protest przeciwko planom budowy Ośrodka Kultury Muzułmańskiej w Warszawie. Przeciwnicy uważają, że Liga Muzułmańska popiera wartości sprzeczne z tymi, które reprezentują demokratyczne społeczeństwa, ostro krytykujące terroryzm.
Dopóki Muzułmanie sami u siebie nie będą tolerancyjni dla naszej kultury, wiary chrześcijańskiej, nie powinni się dziwić niechęci i obawom jakie wywołują w Europie. Nie otwiera się drzwi komuś kto gardzi domownikami.

Polski samolot transportowy z sześcioma osobami na pokładzie wylądował awaryjnie na zamarzniętym jeziorze w Estonii. Do tragedii nie doszło cudem, bo pilot wykazał się ponadprzeciętnymi umiejętnościami. 
Prezydent RP chyba jeszcze nie wpadł na pomysł, żeby go odznaczyć, jak ostatnio strażaka ratującego wędkarza z lodowej kry. Patrząc na samolot zastanawiałem się jak w ogóle on był w stanie wznieść się w powietrze.

http://elondyn.co.uk/newsy,wpis,8651


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS