menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Po przerwie 01-05-2010

Po przerwie wszedłem w maszynopis „Polskiej mafii”. Wejście we Wprost całkowicie zdemolowało pracę nad nim. Na szczęście Paweł Szwed ze Świata Książki nie przystawia mi noża do gardła, mówiąc: Kończ wreszcie! Piszę, poprawiam, kasuję, skracam, zmieniam. Chcę już mieć tę książkę za sobą. Po niej wydłuży się tylko lista moich wrogów.  Utknąłem w rozdziale o… Historia jednego ze znanych biznesmenów, najbogatszych Polaków opisuje doskonale to, co powiedział kiedyś w rozmowie ze mną świadek koronny Jarosław S. ps. Masa. – Byliśmy w porównaniu do nich trzepakową mafią.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
ksiazka
Autor: abwERA
2010-05-05 22:44:15
myślę, że już po zabić papałę zdobył pan nowych nieprzyjaciół. inna sprawa, że w zabic papale znalazlem duzo blędów. np. cytuje pan Marszałek, że maluch był biały wg świadka, a w rzeczywistości okazał się szary - a pan naisał, że świadek mówił o pomarańczowym. kilkakrotnie pojawiła się data 1988 zamiast 1998.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS