menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Po przerwie 01-05-2010

Po przerwie wszedłem w maszynopis „Polskiej mafii”. Wejście we Wprost całkowicie zdemolowało pracę nad nim. Na szczęście Paweł Szwed ze Świata Książki nie przystawia mi noża do gardła, mówiąc: Kończ wreszcie! Piszę, poprawiam, kasuję, skracam, zmieniam. Chcę już mieć tę książkę za sobą. Po niej wydłuży się tylko lista moich wrogów.  Utknąłem w rozdziale o… Historia jednego ze znanych biznesmenów, najbogatszych Polaków opisuje doskonale to, co powiedział kiedyś w rozmowie ze mną świadek koronny Jarosław S. ps. Masa. – Byliśmy w porównaniu do nich trzepakową mafią.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
ksiazka
Autor: abwERA
2010-05-05 22:44:15
myślę, że już po zabić papałę zdobył pan nowych nieprzyjaciół. inna sprawa, że w zabic papale znalazlem duzo blędów. np. cytuje pan Marszałek, że maluch był biały wg świadka, a w rzeczywistości okazał się szary - a pan naisał, że świadek mówił o pomarańczowym. kilkakrotnie pojawiła się data 1988 zamiast 1998.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS