menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Dopiero przejrzał na oczy 11-05-2010
"Jako świadek w sądzie byłem zaszokowany stosowanymi tam metodami, dyktowaniem przez sędziów stenotypistkom, co mają zaprotokołować z zeznań świadków. Trwało to długo, a ponadto rodziło ryzyko deformowania zeznań" - mówi w "Dzienniku Gazecie Prawnej" prof. Leszek Balcerowicz.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Pajace z polskich skorumpowanych sądów
Autor: zbigniew jerzy godlewski blizne łaszczyńskiego
2010-05-19 15:45:54
Wiadomo kto pracuje w polskich sądach - najwiekszy życiowy nieudacznik oraz półmózg . Ten kto nie dostał sie na aplikacje radcowską , notarialną bądź adwokacką w ramach negatywnej selekcji została mu tylko sedziowska i potem taki dureń i niedorozwiniety śmieć orzeka w rzeczach o których nie ma bladego pojęcia . Ale ma to swoje plusy -ja pomimo swoich licznych przestępstw za które od lat powinienem odbywać wielolletnie wyroki śmigam sobie po wolności - zawsze względem sedziów stosuje zasadę kija albo marchewki . Zasada marchewki - korumpuje i przepłacam ich skutecznie . Zasada kija - czyli kijem przez pusty łeb - zastraszam ich skutecznie dzięki czemu stają się ulegli na moje polecenia oraz żądania . Ta polska to dziki i słaby kraik - w wiezieniach siedzi tylko biedota oraz durnie

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS