menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Dopiero przejrzał na oczy 11-05-2010
"Jako świadek w sądzie byłem zaszokowany stosowanymi tam metodami, dyktowaniem przez sędziów stenotypistkom, co mają zaprotokołować z zeznań świadków. Trwało to długo, a ponadto rodziło ryzyko deformowania zeznań" - mówi w "Dzienniku Gazecie Prawnej" prof. Leszek Balcerowicz.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Pajace z polskich skorumpowanych sądów
Autor: zbigniew jerzy godlewski blizne łaszczyńskiego
2010-05-19 15:45:54
Wiadomo kto pracuje w polskich sądach - najwiekszy życiowy nieudacznik oraz półmózg . Ten kto nie dostał sie na aplikacje radcowską , notarialną bądź adwokacką w ramach negatywnej selekcji została mu tylko sedziowska i potem taki dureń i niedorozwiniety śmieć orzeka w rzeczach o których nie ma bladego pojęcia . Ale ma to swoje plusy -ja pomimo swoich licznych przestępstw za które od lat powinienem odbywać wielolletnie wyroki śmigam sobie po wolności - zawsze względem sedziów stosuje zasadę kija albo marchewki . Zasada marchewki - korumpuje i przepłacam ich skutecznie . Zasada kija - czyli kijem przez pusty łeb - zastraszam ich skutecznie dzięki czemu stają się ulegli na moje polecenia oraz żądania . Ta polska to dziki i słaby kraik - w wiezieniach siedzi tylko biedota oraz durnie

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS