menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Nieudany chwyt Napieralskiego 29-05-2010

Grzegorz Napieralski swoją discopolowo hiphopową piosenką nie zdobędzie młodego elektoratu, bo młodzi juz nie słuchają hip hopu. Nie jest już ich gosem. Tak było 10 lat temu. Peja, Tede, DJ Volt to już faceci z brzuszkami.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
...
Autor: Miecio
2010-06-25 15:48:34
To że Pan się nim interesował 10 lat temu i nakrecił Blokersów nie oznacza że młodzi nie słuchaja hip hopu chociaz napewno nie sluchaja tego łajana nagranego dla Napieralskiego. Więcej wogóle ich nie interesuje polityka bo niby czym tu sie intersować.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS