menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Co PO zrobiła by wyjaśnić sprawę Blidy? 29-06-2010

Od wielu miesięcy wraz z Piotrem Pytlakowskim zajmuję się sprawą tragicznej śmierci Barbary Blidy, realizując film dokumentalny i pisząc książkę. Rozumiem syna i męża Barbary Blidy. Wybór dla nich jest oczywisty. Jednak przy tej okazji warto zapytać, co zrobiła Platforma Obywatelska by wyjaśnić sprawę?


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Niech się Pan Panie Latkowski „przyjrzy” ...
Autor: piglowacki
2010-07-01 19:27:13

... prok. Rafałkowi Sławikowskiemu & Co. i śledztwom przez niego … tym bardziej, że do Rafałka niedawno sprawa zabójstwa gen. Papały trafiła !

Rafałek Sławikowski – taki spec fachman od udupiana prawicowych q.restw:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,28,113118742,113118869,_8221_POPiS_we_Zi0brzydzenie_8221_.html


Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS