menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Co dalej? 13-07-2010

Sylwester Latkowski pracuje nad nowym projektem dziennikarskim w PMPG SA

Informacja prasowa

Sylwester Latkowski pracuje nad nowym projektem ramach Platformy Mediowej Pont Group (wydawca tygodnika WPROST). Nowy projekt jest związany z dziennikarstwem śledczym i interwencyjnym. W założeniu będzie wykorzystywał prasę, Internet oraz multimedia.

Projekt, nad którym pracuje Latkowski, będzie miał odrębną redakcję, ale będzie również korzystał z zasobów i archiwum tygodnika WPROST oraz portalu internetowego Wprost24.pl. Będzie również powiązany z witryną Wprost24.pl.

„Sylwester Latkowski jest znakomitym specjalistą w dziedzinie dziennikarstwa śledczego, dokumentalistą z ogromnym doświadczeniem, które chcielibyśmy wykorzystać znacznie szerzej niż jest to możliwe na łamach tygodnika opinii. Ponieważ w formule tygodnika, jaki rozwija nowe kierownictwo redakcji, nie ma na to miejsca, zdecydowaliśmy się na wydzielenie pionu interwencyjno-śledczego w nowy projekt” – mówi Michał M. Lisiecki, prezes PMPG SA i AWR WPROST.

Sylwester Latkowski od marca kierował działem Społeczeństwo w tygodniku WPROST. Jest reżyserem, scenarzystą, dziennikarzem, producentem filmów i wydawnictw fonograficznych. W 2001 roku otrzymał wyróżnienie Fundacji Kultury za książkę „Pamiętam jak...”. Prowadził programy telewizyjne „Nakręcona noc” i „Konfrontacja”. Jest także autorem książki "Zabić Papałę" oraz wspólnie napisanej z Piotrem Pytlakowskim "Śmierć za 300 tysięcy". Obecnie realizuje filmy dokumentalne "Ostatnia Wieczerza" oraz (wraz z Pytlakowskim) "Sprawa Blidy".

http://media.point-group.pl/pr/165481/sylwester-latkowski-pracuje-nad-nowym-projektem-dziennikarskim-w-pmpg-sa?rss=true


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS