menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Niepokojące informacje 25-07-2010

Zbigniew Ziobro martwiący się o „niepokojące informacje” dotyczące śledztwa Smoleńskiego, może by tak miał także odwagę wyjaśnić „niepokojące informacje” związane ze śmiercią Barbary Blidy?

Krótko: Od tego co działo się w domu Blidów, gdzie zadeptano, zniszczono "fachowo" ślady. Po pytanie, jak to jest możliwe, że Jarosław Kaczyński złożył odmienne zeznania niż Zbigniew Ziobro dotyczące narady w 2007 r., na której poruszano kwestię śledztwa w sprawie węglowej. Itd, itd.


(3) komentarzy / + dodaj komentarz
W piach pedała
Autor: zbigniew jerzy godlewski blizne łaszczyńskiego
2010-07-27 16:22:40
Ziobru kończy się czas ....

28 lipca w TVP2
Autor: Zniesmaczony
2010-07-28 18:34:55
Panie Latkowski WSTYD. To co Pan wygadywał dzisiaj w TVP2 świadczy o tym, że nie jest Pan niezależnym dziennikarzem. Niedługo zmiany w TVP, czy już dostał Pan tam pracę?

odwaga
Autor: Piotr
2010-07-29 11:50:07
a kto będzie miał odwagę wyjaśnić sprawę Przemyka, Pyjasa i tylu innych?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS