menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Niepokojące informacje 25-07-2010

Zbigniew Ziobro martwiący się o „niepokojące informacje” dotyczące śledztwa Smoleńskiego, może by tak miał także odwagę wyjaśnić „niepokojące informacje” związane ze śmiercią Barbary Blidy?

Krótko: Od tego co działo się w domu Blidów, gdzie zadeptano, zniszczono "fachowo" ślady. Po pytanie, jak to jest możliwe, że Jarosław Kaczyński złożył odmienne zeznania niż Zbigniew Ziobro dotyczące narady w 2007 r., na której poruszano kwestię śledztwa w sprawie węglowej. Itd, itd.


(3) komentarzy / + dodaj komentarz
W piach pedała
Autor: zbigniew jerzy godlewski blizne łaszczyńskiego
2010-07-27 16:22:40
Ziobru kończy się czas ....

28 lipca w TVP2
Autor: Zniesmaczony
2010-07-28 18:34:55
Panie Latkowski WSTYD. To co Pan wygadywał dzisiaj w TVP2 świadczy o tym, że nie jest Pan niezależnym dziennikarzem. Niedługo zmiany w TVP, czy już dostał Pan tam pracę?

odwaga
Autor: Piotr
2010-07-29 11:50:07
a kto będzie miał odwagę wyjaśnić sprawę Przemyka, Pyjasa i tylu innych?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS