menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Niepokojące informacje 25-07-2010

Zbigniew Ziobro martwiący się o „niepokojące informacje” dotyczące śledztwa Smoleńskiego, może by tak miał także odwagę wyjaśnić „niepokojące informacje” związane ze śmiercią Barbary Blidy?

Krótko: Od tego co działo się w domu Blidów, gdzie zadeptano, zniszczono "fachowo" ślady. Po pytanie, jak to jest możliwe, że Jarosław Kaczyński złożył odmienne zeznania niż Zbigniew Ziobro dotyczące narady w 2007 r., na której poruszano kwestię śledztwa w sprawie węglowej. Itd, itd.


(3) komentarzy / + dodaj komentarz
W piach pedała
Autor: zbigniew jerzy godlewski blizne łaszczyńskiego
2010-07-27 16:22:40
Ziobru kończy się czas ....

28 lipca w TVP2
Autor: Zniesmaczony
2010-07-28 18:34:55
Panie Latkowski WSTYD. To co Pan wygadywał dzisiaj w TVP2 świadczy o tym, że nie jest Pan niezależnym dziennikarzem. Niedługo zmiany w TVP, czy już dostał Pan tam pracę?

odwaga
Autor: Piotr
2010-07-29 11:50:07
a kto będzie miał odwagę wyjaśnić sprawę Przemyka, Pyjasa i tylu innych?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS