menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Hotel pod Orłem 28-08-2010

Bydgoszcz. Hotel Pod Orłem. Ślęczę nad maszynopisem książki „Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy.” Postanawiam zrobić przerwę, ugasić pragnienie piwem. Odkładam notebook i wstaję z  łóżka. Podążam do minibarku. Próbuje otworzyć drzwiczki lodówki. Nie uchylają się. Szarpię, na nic, jakby były przyspawane. Atrapa, cholera? Zauważam zamek po środku górnej części brązowych drzwiczek. Minibarek zamknięty na klucz? Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Szukam klucza. Na lodówce stoją tylko szklanki i butelki z wodą mineralną. Omiatam wzrokiem pokój, biurko, stolik, szafki. Nigdzie nie ma klucza. Dzwonię na recepcję.
– Nie mogę otworzyć minibarku – mówię.
- Bo nie ma pan klucza – wyjaśnia spokojnie recepcjonistka.
- To  już wiem. Ile gwiazdek ma hotel?
- Cztery.
- I każdego gościa uważacie za złodzieja? Czy też walczycie z alkoholizmem?
- Zaraz przyniosą panu klucz.
Pominę, co odpowiadam. Trzy minuty później w drzwiach pojawia się pan ubrany jak przedsiębiorca pogrzebowy, czarne spodnie, czarna kamizelka i biała koszula, i wyciąga do mnie dłoń z małym kluczkiem.
Klucz pasuje. Minibarek na szczęście jest pełny.

Godzinę później poznaję wyjaśnienie. Zamknięto minibarki na klucz ze względu na artystów. W hotelu nocują wykonawcy "Bydgoszcz Hit Festiwal."


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS