menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Nie dostrzegam, by Izrael miał z tymi ideami cokolwiek wspólnego 04-09-2010

Jest rok 1987. Hrabina MariaHelene Françoise Izabelvon Maltzan otrzymuje medal „Sprawiedliwy wśród Narodów Świata”. W czasie wojny uratowała życie kilkudziesięciu Żydom. Ambasador Izraela w Niemczech chce z tej okazji urządzić ogromną fetę. Ma pecha. Zaproszenie na przyjęcie przychodzi do hrabiny dzień po ataku Izraela na arabskie osiedla w Libanie. Maria von Maltzan odmawia udziału w uroczystości. Pisze do ambasadora: „Całe życie walczyłamo prawo do życia w pokoju wszystkich ludzi, niezależnie od koloru skóry i wyznania. Nie dostrzegam, by Izrael miał z tymi ideami cokolwiek wspólnego”. (Mariusz Urbanek, Wysokie Obcasy, 4.09.2010)


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
veni,vidi....
Autor: ajszabk
2010-09-06 12:06:01
Byłam i w Libanie i w Izraelu,podrózuję indywidualnie,nigdy w zorganizowanych wycieczkach,dlatego widzę trochę więcej...Przed wizytą na Bliskim Wschodzie miałam w sobie duzo pozytywnych uczuć w stosunku do Izraelapo wizycie....bojkotuję wszelkie produkty stamtąd.Nigdzie nie widziałam takiej skumulowanej agresji w kazdym zołnierzu,policjancie,takie pogardy i chęci poniżania Arabów...za to Liban...przywitał mnie z usmiechem pogodnych Palestyńczyków,mimo biedy i braku jakichkolwiek praw zawsze pogodni,otwarci i ciepli.Moze zanim kupisz butelkę coca coli pomyśl,czy te pieniądze nie idą na wspólczesny holocaust muzułman.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS