menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Nie dostrzegam, by Izrael miał z tymi ideami cokolwiek wspólnego 04-09-2010

Jest rok 1987. Hrabina MariaHelene Françoise Izabelvon Maltzan otrzymuje medal „Sprawiedliwy wśród Narodów Świata”. W czasie wojny uratowała życie kilkudziesięciu Żydom. Ambasador Izraela w Niemczech chce z tej okazji urządzić ogromną fetę. Ma pecha. Zaproszenie na przyjęcie przychodzi do hrabiny dzień po ataku Izraela na arabskie osiedla w Libanie. Maria von Maltzan odmawia udziału w uroczystości. Pisze do ambasadora: „Całe życie walczyłamo prawo do życia w pokoju wszystkich ludzi, niezależnie od koloru skóry i wyznania. Nie dostrzegam, by Izrael miał z tymi ideami cokolwiek wspólnego”. (Mariusz Urbanek, Wysokie Obcasy, 4.09.2010)


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
veni,vidi....
Autor: ajszabk
2010-09-06 12:06:01
Byłam i w Libanie i w Izraelu,podrózuję indywidualnie,nigdy w zorganizowanych wycieczkach,dlatego widzę trochę więcej...Przed wizytą na Bliskim Wschodzie miałam w sobie duzo pozytywnych uczuć w stosunku do Izraelapo wizycie....bojkotuję wszelkie produkty stamtąd.Nigdzie nie widziałam takiej skumulowanej agresji w kazdym zołnierzu,policjancie,takie pogardy i chęci poniżania Arabów...za to Liban...przywitał mnie z usmiechem pogodnych Palestyńczyków,mimo biedy i braku jakichkolwiek praw zawsze pogodni,otwarci i ciepli.Moze zanim kupisz butelkę coca coli pomyśl,czy te pieniądze nie idą na wspólczesny holocaust muzułman.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS