menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Blamaż policji, blamaż prokuratury… Zapomnieli, że jesteśmy w Europie. 17-09-2010

- Faktem niekwestionowanym jest udzielenie Zakajewowi statusu uchodźcy przez Wielką Brytanię - mówił w uzasadnieniu sędzia Piotr Schab. Dodał, że wynika to niezbicie z przedstawionych sądowi dokumentów. - Dlatego niepodważalne jest, że decyzja władz jednego z państw członkowskich skutkuje w tej mierze odpowiedzialnością całej Unii Europejskiej - wskazał sąd. Oznacza to, że Zakajew powinien być na terenie Polski traktowany jak cudzoziemiec. Sąd zwrócił też uwagę, że Rzeczpospolita Polska powinna udzielić Zakajewowi ochrony na swoim terytorium.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Mocarze z prokuratury
Autor: jasza
2010-09-18 01:27:08
Polska prokuratura to ewenement na skalę świata. Ściga już w Iraku morderców Waldemara M. Munira B. tych samych których WSI złapało i oddało lokalsom. Ma też na koncie szalenie agresywne ;) śledztwo w sprawie zabójstwa w Pakistanie inżyniera Piotra S. Baa nie gardzi nawet somalijskimi piratami. Teraz dopadła Zakajewa. Cóż albo urządzi im zbiorowy proces pokazowy ;) albo niech ktoś wreszcie rozsądnie zacznie tam w prokuraturze generalnej rozsądnie gospodarować bo ośmieszamy się na cały świat. Zwłaszcza ze nawet na krajowym podwórku są coraz większe cyrki jak np. wspominana tutaj kwestia Janusza Lazarowicza.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS