menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

A na cholerę mi to wszystko! 23-09-2010

Wizyta w wydawnictwie. Przeczytałem listę uwag prawnika do książki „Polska mafia”, z której wynika,  że wydanie książki staje pod znakiem zapytania. Choć szfowie mówią, że to nie prawnik zdecyduje. Piotr Pytlakowski słysząc to, a zna niektóre nazwiska bohaterów, mówi - Oni puszczą cię z torbami. Niepokoi się.
Siedzę w saunie, piję piwo i myślę: A na cholerę mi to wszystko!


(2) komentarzy / + dodaj komentarz
-
Autor: Młodzian
2010-09-24 00:48:54
Wielki szacunek Panie Sylwestrze za odwagę w dociekaniu prawdy. Nie wszystkim jest obojętna historia i los Polski oraz niewyjaśnione grzechy przykryte płachtą uszytą z pieniądza... Mam nadzieję i czuję, że nadejdą czasy, gdy CI obywatele(?) nie będą tak pewnie się czuli wstając rano czy uśmiechając się do kamer.
Serdecznie pozdrawiam

Brawo SYlwek
Autor: Zwykły Obywatel
2010-09-26 15:00:04
Jedz po bandzie, Sprawdzaj i wal prosto z Bańki

Nie mogę sie doczekać książki! Nie słuchaj prwników! Ujawnij prawde!

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS