menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

A na cholerę mi to wszystko! 23-09-2010

Wizyta w wydawnictwie. Przeczytałem listę uwag prawnika do książki „Polska mafia”, z której wynika,  że wydanie książki staje pod znakiem zapytania. Choć szfowie mówią, że to nie prawnik zdecyduje. Piotr Pytlakowski słysząc to, a zna niektóre nazwiska bohaterów, mówi - Oni puszczą cię z torbami. Niepokoi się.
Siedzę w saunie, piję piwo i myślę: A na cholerę mi to wszystko!


(2) komentarzy / + dodaj komentarz
-
Autor: Młodzian
2010-09-24 00:48:54
Wielki szacunek Panie Sylwestrze za odwagę w dociekaniu prawdy. Nie wszystkim jest obojętna historia i los Polski oraz niewyjaśnione grzechy przykryte płachtą uszytą z pieniądza... Mam nadzieję i czuję, że nadejdą czasy, gdy CI obywatele(?) nie będą tak pewnie się czuli wstając rano czy uśmiechając się do kamer.
Serdecznie pozdrawiam

Brawo SYlwek
Autor: Zwykły Obywatel
2010-09-26 15:00:04
Jedz po bandzie, Sprawdzaj i wal prosto z Bańki

Nie mogę sie doczekać książki! Nie słuchaj prwników! Ujawnij prawde!

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS