menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

A na cholerę mi to wszystko! 23-09-2010

Wizyta w wydawnictwie. Przeczytałem listę uwag prawnika do książki „Polska mafia”, z której wynika,  że wydanie książki staje pod znakiem zapytania. Choć szfowie mówią, że to nie prawnik zdecyduje. Piotr Pytlakowski słysząc to, a zna niektóre nazwiska bohaterów, mówi - Oni puszczą cię z torbami. Niepokoi się.
Siedzę w saunie, piję piwo i myślę: A na cholerę mi to wszystko!


(2) komentarzy / + dodaj komentarz
-
Autor: Młodzian
2010-09-24 00:48:54
Wielki szacunek Panie Sylwestrze za odwagę w dociekaniu prawdy. Nie wszystkim jest obojętna historia i los Polski oraz niewyjaśnione grzechy przykryte płachtą uszytą z pieniądza... Mam nadzieję i czuję, że nadejdą czasy, gdy CI obywatele(?) nie będą tak pewnie się czuli wstając rano czy uśmiechając się do kamer.
Serdecznie pozdrawiam

Brawo SYlwek
Autor: Zwykły Obywatel
2010-09-26 15:00:04
Jedz po bandzie, Sprawdzaj i wal prosto z Bańki

Nie mogę sie doczekać książki! Nie słuchaj prwników! Ujawnij prawde!

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS