menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

A na cholerę mi to wszystko! 23-09-2010

Wizyta w wydawnictwie. Przeczytałem listę uwag prawnika do książki „Polska mafia”, z której wynika,  że wydanie książki staje pod znakiem zapytania. Choć szfowie mówią, że to nie prawnik zdecyduje. Piotr Pytlakowski słysząc to, a zna niektóre nazwiska bohaterów, mówi - Oni puszczą cię z torbami. Niepokoi się.
Siedzę w saunie, piję piwo i myślę: A na cholerę mi to wszystko!


(2) komentarzy / + dodaj komentarz
-
Autor: Młodzian
2010-09-24 00:48:54
Wielki szacunek Panie Sylwestrze za odwagę w dociekaniu prawdy. Nie wszystkim jest obojętna historia i los Polski oraz niewyjaśnione grzechy przykryte płachtą uszytą z pieniądza... Mam nadzieję i czuję, że nadejdą czasy, gdy CI obywatele(?) nie będą tak pewnie się czuli wstając rano czy uśmiechając się do kamer.
Serdecznie pozdrawiam

Brawo SYlwek
Autor: Zwykły Obywatel
2010-09-26 15:00:04
Jedz po bandzie, Sprawdzaj i wal prosto z Bańki

Nie mogę sie doczekać książki! Nie słuchaj prwników! Ujawnij prawde!

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS