menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Tendencyjny wybór z lektury wywiadu Kaczyńskiego 25-09-2010

Kaczyński o Migalskim w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej”: Przestałem widzieć dla niego miejsce od chwili jego występu w sklepie bieliźniarskim.

Warto pamiętać słowa Kaczyńskiego( jeśli chodzi o przeszłość jak i przyszłość): Ziobro działał na moje osobiste polecenie.

„ Ale Macierewicz to instytucja.” – mówi Kaczyński. Nie wyobrażam sobie, by inaczej powiedział o człowieku, który poznał zasoby archiwalne WSI (niewygodne nie tylko dla jego przeciwników politycznych).

Kaczyński o trafności diagnoz Staniszkis: Ona podejmuje próby rozpoznawania komunikatów z wyrazu twarzy czy też za pomocą innych zabiegów o niskim poziomie pewności.

Ulubione zdanie Kaczyńskiego: To człowiek ze sfery, z którą nie utrzymuję żadnych stosunków.


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS