menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Tendencyjny wybór z lektury wywiadu Kaczyńskiego 25-09-2010

Kaczyński o Migalskim w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej”: Przestałem widzieć dla niego miejsce od chwili jego występu w sklepie bieliźniarskim.

Warto pamiętać słowa Kaczyńskiego( jeśli chodzi o przeszłość jak i przyszłość): Ziobro działał na moje osobiste polecenie.

„ Ale Macierewicz to instytucja.” – mówi Kaczyński. Nie wyobrażam sobie, by inaczej powiedział o człowieku, który poznał zasoby archiwalne WSI (niewygodne nie tylko dla jego przeciwników politycznych).

Kaczyński o trafności diagnoz Staniszkis: Ona podejmuje próby rozpoznawania komunikatów z wyrazu twarzy czy też za pomocą innych zabiegów o niskim poziomie pewności.

Ulubione zdanie Kaczyńskiego: To człowiek ze sfery, z którą nie utrzymuję żadnych stosunków.


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS