menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Komendant Główny Policji donosi 27-09-2010

Komendant Główny Policji Andrzej Matejuk złożył doniesienie do Prokuratury Okręgowej w Warszawie o popełnieniu przestępstwa ujawnienia tajemnicy państwowej w książce autorstwa mojego i Piotra Pytlakowskiego „Agent Tomasz i inni. Przykrywkowcy”. Więc wyposażony w czerwony identyfikator Świadek Numer O1 wylądowałem na trzecim piętrze prokuratury. Miejmy nadzieję, że na tym się zakończy.


(2) komentarzy / + dodaj komentarz
NOBILITACJA???
Autor: tetryk
2010-09-28 19:07:19
Został Pan postawiony na równi z Prorokiem PO, Palikotem. Na tego jak zaczął fikać nasłali \"pogromców korupcji\". Nie wiem czy gratulować czy współczuć.

Lekcje czytania
Autor: jaszyn
2010-10-02 01:10:04
Gen. Andrzej Matejuk dopiero teraz przeczytał książkę. Rewelacja znaczy to, że poziom czytelnictwa w KGP wzrósł o 100%? W końcu coś przeczytali co nie jest wytworem ich własnej wyobraźni.
Teraz to już są tylko dwie drogi. Pierwsza taka, że pójdą na lekcje nr 2 czyli na czytanie ze zrozumieniem i cała sprawa przyschnie.
Druga może przyjść im łatwiej i wyczytają, że to Latkowski z Pytalkowskim brali na Helu łapówki i rozpijali agenta Tomka. Na koniec sabotażyści uwiedli POsłankę Sawicką przebierając się na zmianę za tego sprytnego przykrywkowca. ;)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS