menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Komendant Główny Policji donosi 27-09-2010

Komendant Główny Policji Andrzej Matejuk złożył doniesienie do Prokuratury Okręgowej w Warszawie o popełnieniu przestępstwa ujawnienia tajemnicy państwowej w książce autorstwa mojego i Piotra Pytlakowskiego „Agent Tomasz i inni. Przykrywkowcy”. Więc wyposażony w czerwony identyfikator Świadek Numer O1 wylądowałem na trzecim piętrze prokuratury. Miejmy nadzieję, że na tym się zakończy.


(2) komentarzy / + dodaj komentarz
NOBILITACJA???
Autor: tetryk
2010-09-28 19:07:19
Został Pan postawiony na równi z Prorokiem PO, Palikotem. Na tego jak zaczął fikać nasłali \"pogromców korupcji\". Nie wiem czy gratulować czy współczuć.

Lekcje czytania
Autor: jaszyn
2010-10-02 01:10:04
Gen. Andrzej Matejuk dopiero teraz przeczytał książkę. Rewelacja znaczy to, że poziom czytelnictwa w KGP wzrósł o 100%? W końcu coś przeczytali co nie jest wytworem ich własnej wyobraźni.
Teraz to już są tylko dwie drogi. Pierwsza taka, że pójdą na lekcje nr 2 czyli na czytanie ze zrozumieniem i cała sprawa przyschnie.
Druga może przyjść im łatwiej i wyczytają, że to Latkowski z Pytalkowskim brali na Helu łapówki i rozpijali agenta Tomka. Na koniec sabotażyści uwiedli POsłankę Sawicką przebierając się na zmianę za tego sprytnego przykrywkowca. ;)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS