menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Marcinkiewicz stracił resztki wiarygodności 29-09-2010

Historia medialnego ulubieńca zaliczyła dzisiaj swoje dno. 
Kataryna na Twitter słusznie skomentowała zeznania przed komisją naciskową byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza: "Jak trzeba o zbrodniach reżimu kaczystowskiego opowiedzieć pod przysięgą, to Kazio nie ma nic do powiedzenia." Odpowiedziałem jej: "Bo przez 9 miesięcy był ich uczestnikiem :) 
Mówiąc dłużej, z minuty na minutę, Marcinkiiewcz tracił resztki wiarygodności. W pewnym momencie nawet aparatura nagłaśniająca nie wytrzymała tego ślizgania się po wodzie i padła.
Teraz widzę zapowiedź jego występu w "Faktach po faktach". Rozumiem, że b. premier Marcinkiewicz odpowie na pytanie: Dlaczego rozpowszechniał, jak sam to określił, „plotki nie warte sprawdzenia” ? 


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS