menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Marcinkiewicz stracił resztki wiarygodności 29-09-2010

Historia medialnego ulubieńca zaliczyła dzisiaj swoje dno. 
Kataryna na Twitter słusznie skomentowała zeznania przed komisją naciskową byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza: "Jak trzeba o zbrodniach reżimu kaczystowskiego opowiedzieć pod przysięgą, to Kazio nie ma nic do powiedzenia." Odpowiedziałem jej: "Bo przez 9 miesięcy był ich uczestnikiem :) 
Mówiąc dłużej, z minuty na minutę, Marcinkiiewcz tracił resztki wiarygodności. W pewnym momencie nawet aparatura nagłaśniająca nie wytrzymała tego ślizgania się po wodzie i padła.
Teraz widzę zapowiedź jego występu w "Faktach po faktach". Rozumiem, że b. premier Marcinkiewicz odpowie na pytanie: Dlaczego rozpowszechniał, jak sam to określił, „plotki nie warte sprawdzenia” ? 


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS