menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Marcinkiewicz stracił resztki wiarygodności 29-09-2010

Historia medialnego ulubieńca zaliczyła dzisiaj swoje dno. 
Kataryna na Twitter słusznie skomentowała zeznania przed komisją naciskową byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza: "Jak trzeba o zbrodniach reżimu kaczystowskiego opowiedzieć pod przysięgą, to Kazio nie ma nic do powiedzenia." Odpowiedziałem jej: "Bo przez 9 miesięcy był ich uczestnikiem :) 
Mówiąc dłużej, z minuty na minutę, Marcinkiiewcz tracił resztki wiarygodności. W pewnym momencie nawet aparatura nagłaśniająca nie wytrzymała tego ślizgania się po wodzie i padła.
Teraz widzę zapowiedź jego występu w "Faktach po faktach". Rozumiem, że b. premier Marcinkiewicz odpowie na pytanie: Dlaczego rozpowszechniał, jak sam to określił, „plotki nie warte sprawdzenia” ? 


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS