menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

PRowska zagrywka 12-10-2010

Czytam w „Rzeczpospolitej” o przyznaniu ochrony dla ministra sprawiedliwości Krzysztofa Kwiatkowskiego. Przypominają mi się czasy, gdy Zbigniew Ziobro dostał ochronę przed zamachem… a naprawdę przed prywatnym detektywem G., który na dachu domu miał atrapę radaru (uważano, że to supernowoczesny system podsłuchowy)
Kiedy kilka miesięcy temu  przyznano ochronę prof. Bartoszewskiemu redakcja Wprost poprosiła urzędników o kserokopie listów, anonimów z groźbami. Okazało się, że owszem były obelgi i wyzwiska, kłopot był z przedstawieniem gróźb w ilości uzasadniającej lęk, że ktoś czyha na życie profesora.
Rację ma Robert Zieliński, który podsumował: PRowska zagrywka


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS