menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Nie rozmawiam już o piosence, tylko o książce i filmie. Nie dam się wpuścić dalej w ten kanał.” 20-11-2010

W naszą rozmowę na Twitter z Kataryną wtącił się Drezyna, pisząc: "Wtrącę się. Piosenka w filmie jest tylko dalekim dopełnieniem Nigdy nie dźwiga całego ciężaru komentarza To podstawa.(…) W przypadku Pana filmu piosenka wybiła się ponad swoją rolę. A szkoda, bo temat ważny." Słuszna uwaga. Katarynie też napisałem na koniec, wiedząc, że tu nie chodzi o walory literackie piosenki, że to co się wydarzyło to dla wielu tylko pretekst, bo już dwa miesiące temu, bez znajomości filmu i książki zostaliśmy z Piotrem Pytlakowskim nazwani HIENAMI. Zarzucano, że film miał być elementem samorządowej kampanii wyborczej, a nie jest. Tu nie chodzi o piosenkę i teledysk, pokazują to komentarze, które zablokowałem, one nie dotyczyły piosenki, to był jad polityczny, w stylu:
 
„Żona złodziejka i komunistka zastrzeliła się, podczas przeszukiwania jej domu, gdyż nie chciał spędzić reszty życia w pierdlu za korupcje, a lewactwo robi z niej męczennice.... i kręcą o niej film!!!!!”
„Nagrajcie taki utwór, o żołnierzach wyklętych, a nie skorumpowanej komunistce popełniającej samobójstwo, chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej.”
„Blida męczennicą? Przecież ona była uwikłana w przekręty węglowe!”
„Aferzystka przerażona perspektywą poniesienia konsekwencji swoich występków popełniła samobójstwo, a teraz kręcą film w którym zapewne zrobi się z niej świętą i ofiarę kaczystowskich siepaczy.”
„Czas spierdalać z tego kraju... jak już nagrywają pieśni o jakiejś kurwie z mafii paliwowej to znaczy że czas uciekać.”
„Szkoda że wszystkie komuchy w tym kraju nie strzeliły sobie w łeb.”

Więc aby zakończyć temat, odpisałem blogerce Katarynie: „Nie rozmawiam już o piosence, tylko o książce i filmie. Nie dam się wpuścić dalej w ten kanał.” I dodam - Proszę odnoście się teraz do zawartych w książce i filmie faktów, a nie w ramach dyskusji serwujecie wyzwiska.


(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Filmowa zapowiedź książki
Autor: Sylwester Latkowski
2010-11-20 14:35:13
http://www.youtube.com/watch?v=DuLso8ZWDn8&feature=player_embedded

Eksterminacja uszlachetnia konserwatywnych
Autor: Za wyborcza.pl
2010-11-20 14:36:40
http://wyborcza.pl/1,86116,8687140,Eksterminacja_uszlachetnia_konserwatywnych_dziennikarzy.html

to jest tragedia
Autor: Wojtek
2010-11-20 21:03:27
w głowie się nie mieści, ile zła, ile krzywdy wyrządziła ziobrowa banda dla własnych politycznych profitów
teraz panią Barbarę glanują i znieważają w internecie, Ziobro bryluje w mediach, a Święczkowski startuje do kariery politycznej


Sprawa ś.p.P.B.Blidy
Autor: PasjonatLeonaWachholza
2010-11-23 17:02:35
Mnie powaliło na kolana,gdy usłyszałem jak fukcjonariuszka ABW na pytanie przed komisją śledczą o swoje wykształcenie zwróciła się do swego mecenasa z pytaniem,co ma odpowiedziec na to pytanie...
Czy zatem my - młodzi,ambitni ludzie z szeroką wiedzą z kryminalistyki,taktyki kryminalistycznej,medycyny sądowej mamy być zdziwieni,że przez lata szukamy pracy w Polsce i nikt z nami nawet nie rozmawia...
Wciąż zapominam,że pracę w Polsce w większości otrzymuje się po znajomościach.
A może zrobi Pan kolejny program o tym kto dostaje się do pracy np. w ABW.Byłoby ciekawie.
Będę oglądał ten dokument 1 grudnia.
Panie Sylwestrze...Szkoda tego programu \"Nakręcona noc\".
Ale my młodzi pamiętamy,że to Pan stworzył jeden jedyny program o nas i dla nas.
Pozdrawiam.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS