menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Nie rozmawiam już o piosence, tylko o książce i filmie. Nie dam się wpuścić dalej w ten kanał.” 20-11-2010

W naszą rozmowę na Twitter z Kataryną wtącił się Drezyna, pisząc: "Wtrącę się. Piosenka w filmie jest tylko dalekim dopełnieniem Nigdy nie dźwiga całego ciężaru komentarza To podstawa.(…) W przypadku Pana filmu piosenka wybiła się ponad swoją rolę. A szkoda, bo temat ważny." Słuszna uwaga. Katarynie też napisałem na koniec, wiedząc, że tu nie chodzi o walory literackie piosenki, że to co się wydarzyło to dla wielu tylko pretekst, bo już dwa miesiące temu, bez znajomości filmu i książki zostaliśmy z Piotrem Pytlakowskim nazwani HIENAMI. Zarzucano, że film miał być elementem samorządowej kampanii wyborczej, a nie jest. Tu nie chodzi o piosenkę i teledysk, pokazują to komentarze, które zablokowałem, one nie dotyczyły piosenki, to był jad polityczny, w stylu:
 
„Żona złodziejka i komunistka zastrzeliła się, podczas przeszukiwania jej domu, gdyż nie chciał spędzić reszty życia w pierdlu za korupcje, a lewactwo robi z niej męczennice.... i kręcą o niej film!!!!!”
„Nagrajcie taki utwór, o żołnierzach wyklętych, a nie skorumpowanej komunistce popełniającej samobójstwo, chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej.”
„Blida męczennicą? Przecież ona była uwikłana w przekręty węglowe!”
„Aferzystka przerażona perspektywą poniesienia konsekwencji swoich występków popełniła samobójstwo, a teraz kręcą film w którym zapewne zrobi się z niej świętą i ofiarę kaczystowskich siepaczy.”
„Czas spierdalać z tego kraju... jak już nagrywają pieśni o jakiejś kurwie z mafii paliwowej to znaczy że czas uciekać.”
„Szkoda że wszystkie komuchy w tym kraju nie strzeliły sobie w łeb.”

Więc aby zakończyć temat, odpisałem blogerce Katarynie: „Nie rozmawiam już o piosence, tylko o książce i filmie. Nie dam się wpuścić dalej w ten kanał.” I dodam - Proszę odnoście się teraz do zawartych w książce i filmie faktów, a nie w ramach dyskusji serwujecie wyzwiska.


(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Filmowa zapowiedź książki
Autor: Sylwester Latkowski
2010-11-20 14:35:13
http://www.youtube.com/watch?v=DuLso8ZWDn8&feature=player_embedded

Eksterminacja uszlachetnia konserwatywnych
Autor: Za wyborcza.pl
2010-11-20 14:36:40
http://wyborcza.pl/1,86116,8687140,Eksterminacja_uszlachetnia_konserwatywnych_dziennikarzy.html

to jest tragedia
Autor: Wojtek
2010-11-20 21:03:27
w głowie się nie mieści, ile zła, ile krzywdy wyrządziła ziobrowa banda dla własnych politycznych profitów
teraz panią Barbarę glanują i znieważają w internecie, Ziobro bryluje w mediach, a Święczkowski startuje do kariery politycznej


Sprawa ś.p.P.B.Blidy
Autor: PasjonatLeonaWachholza
2010-11-23 17:02:35
Mnie powaliło na kolana,gdy usłyszałem jak fukcjonariuszka ABW na pytanie przed komisją śledczą o swoje wykształcenie zwróciła się do swego mecenasa z pytaniem,co ma odpowiedziec na to pytanie...
Czy zatem my - młodzi,ambitni ludzie z szeroką wiedzą z kryminalistyki,taktyki kryminalistycznej,medycyny sądowej mamy być zdziwieni,że przez lata szukamy pracy w Polsce i nikt z nami nawet nie rozmawia...
Wciąż zapominam,że pracę w Polsce w większości otrzymuje się po znajomościach.
A może zrobi Pan kolejny program o tym kto dostaje się do pracy np. w ABW.Byłoby ciekawie.
Będę oglądał ten dokument 1 grudnia.
Panie Sylwestrze...Szkoda tego programu \"Nakręcona noc\".
Ale my młodzi pamiętamy,że to Pan stworzył jeden jedyny program o nas i dla nas.
Pozdrawiam.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS