menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Kryminalna Warszawa 20-11-2010

Wczoraj spotkanie z autorką pitawala stołecznej metropolii „Warszawa kryminalna”  Heleną Kowalik omal nie przekształciło się w wiec wyborczy w sprawie przywrócenia kary śmierci, za sprawą, mającego tylko przeczytać fragmenty książki, aktora Emiliana Kamińskiego. Ku jego nieszczęściu zgromadzona publiczność była jakoś niepodatna na taką sugestię i chyba niezgodna z jego polityczną linią. Chwilami ciarki przelatywały po plecach, że oto Emilian Kamiński nie tylko słownych argumentów będzie używał.
 
Jeden z obecnych na sali prawników zauważył, że to dobrze, że spotkanie ma jeszcze dzisiaj miejsce, jutro by uznano je za złamanie ciszy wyborczej.

Ja wieczór przestałem z boku z sędzią Barbarą Piwnik, ale treść rozmowy obejmę „tajemnicą dziennikarską”: )


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Radosław Sikorski też był? Mowił coś o Blackberry;)
Autor: hetman
2010-11-24 22:23:26
Panie Latkowski porusza pan wiele bulwersujących spraw to może wziął by Pan po Blidzie na celownik Radusia Sikorskiego? Osobnik ten pięknie rozwalił nasz system łączności rządowej. Polska to potęga jeśli chodzi o podsłuchiwanie obywateli teraz będzie w druga stronę.
Proszę przeczytać:
http://alfaomega.webnode.com/news/jan%20gerlach%3a%20pa%C5%84stwo%20przezroczyste%20dla%20obcych/

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS