menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Kryminalna Warszawa 20-11-2010

Wczoraj spotkanie z autorką pitawala stołecznej metropolii „Warszawa kryminalna”  Heleną Kowalik omal nie przekształciło się w wiec wyborczy w sprawie przywrócenia kary śmierci, za sprawą, mającego tylko przeczytać fragmenty książki, aktora Emiliana Kamińskiego. Ku jego nieszczęściu zgromadzona publiczność była jakoś niepodatna na taką sugestię i chyba niezgodna z jego polityczną linią. Chwilami ciarki przelatywały po plecach, że oto Emilian Kamiński nie tylko słownych argumentów będzie używał.
 
Jeden z obecnych na sali prawników zauważył, że to dobrze, że spotkanie ma jeszcze dzisiaj miejsce, jutro by uznano je za złamanie ciszy wyborczej.

Ja wieczór przestałem z boku z sędzią Barbarą Piwnik, ale treść rozmowy obejmę „tajemnicą dziennikarską”: )


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Radosław Sikorski też był? Mowił coś o Blackberry;)
Autor: hetman
2010-11-24 22:23:26
Panie Latkowski porusza pan wiele bulwersujących spraw to może wziął by Pan po Blidzie na celownik Radusia Sikorskiego? Osobnik ten pięknie rozwalił nasz system łączności rządowej. Polska to potęga jeśli chodzi o podsłuchiwanie obywateli teraz będzie w druga stronę.
Proszę przeczytać:
http://alfaomega.webnode.com/news/jan%20gerlach%3a%20pa%C5%84stwo%20przezroczyste%20dla%20obcych/

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS