menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Obejrzało ponad trzy miliony widzów 03-12-2010

W czasie emisji filmu "Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy"  TVP 2 zgromadziła średnio 3,08 mln widzów i osiągnęła 19,68 proc. udziału w grupie 4+ oraz 14,08 proc. w 16-49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement. Stacja w tym czasie była liderem rynku telewizyjnego.


(3) komentarzy / + dodaj komentarz
GRATULACJE
Autor: gOSKA
2010-12-03 17:04:46
gratulacje, tak trzymać

Modlitwa obywatela po obejrzeniu filmu o sprawie Barbary Blidy
Autor: Elżbieta Petruk
2010-12-04 16:16:43
Powstało państwo i powstało prawo. Dla wspólnego dobra. I jest wymiar sprawiedliwości. I Temida - patronka. I proste pojęcia: bezstronność i sprawiedliwość. Jest wreszcie obywatel państwa spokojnie układający sie do snu. Ufny do czasu.
I jest film „Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy” panów Latkowskiego i Pytlakowskiego. Film o śmierci i zatrzymaniu Barbary Blidy nie przez byle kogo, ale przez funkcjonariuszy ABW. Jesteśmy świadkami beznadziejnie przeprowadzonej akcji, którą na pierwszy rzut oka można ocenić jako kompletnie pozbawioną profesjonalizmu. Mało tego do akcji wysłano funkcjonariuszy ułomnych, a jaśniej mówiąc głuchych. Nie, to jest nie do wiary, żeby takie tłumoki pracowały w agencji zajmującej się wewnętrznym bezpieczeństwem państwa polskiego! Na miejscu zdarzenia nagle znaleźli się i przebywali prokuratorzy - ich też nie nauczono jak zabezpiecza się ślady, jakie są procedury postępowania? Nie to niemożliwe, żeby gamonie zajmowali takie stanowiska! Przecież gdyby krawiec nie umiał skroić spodni, fryzjer ułożyć fryzury, a weterynarz brałby się za leczenie zębów kariera ich byłaby krótka. Więc o co chodzi? Ano wygląda na to, że ślady zacierano i w sprawie mataczono. A dlaczego? Żeby chronić kogoś, coś? Komuś zależy na tym, by prawda nie ujrzała dnia. Automatycznie przychodzi na myśl sprawa Papały czy Olewnika. Polityka, polityka, polityka.
I tu, jak mi się zdaje, ujawnia sie cel filmu. Pokazać jak wymiar sprawiedliwości i służby z nim współdziałające są - o ironio! - zdeprawowane. I jak są upolitycznione. Gdyby funkcjonariusze porządku prawnego mieli w swoich sumieniach insygnia Temidy, to nieuczciwi politycy nie mieliby szans. To jest film o bezradności człowieka. To film o braku nadziei i zmierzchu wartości struktur państwa - \"... tańcząc z diabłem, to nie pan zmienia diabła, tylko on pana zmienia - powiedział w filmie Kaczmarek, były Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Od wymiaru sprawiedliwości trzymaj mnie z daleka, Panie.

bzdury
Autor: mariusz
2010-12-05 19:14:12
akurat wtym samym czasie byl mecz lecha na ktorym bylem sam chcialem obejrzecec ten film ale zona przxestawila mi kanal i ogladala top model czytam pana blog czytam ksiazki ogladam filmy.tego nie widzialem widzalem skandaliczny teledysk z biderzynska(czy oddala juz kase stockingerowi?)teledyski zenada i tyle w temacie.co do blidy ktora sama sobie kulke wymierzyla nie mam zadnych zadnych zlych mysli to piszac.policja wchodzi 0 6 to po prostu realizacja to ze chcieli to zioberki wykorzystac to tez oczywiste ale robic z tego jakis spisek blagam nawet stary blida to kwestionuje.a argumenty uzyte pzez pana nastepnego dnia w punkt widzenia to po prostu banialuki tak jak caly ten programa najgorszy merytorycznie w calej tvp nawet lis jest przy tym krolem tolerancji dyskusji.ale co do gladalnosci nie znam nikogo nikogo kto by sie zaintersowal temeatem.mecz lecha top model albo spanie albo chlanie to ze ktos tam sobie napisal 4 milony ludzi to taka prawda jak to ze blida zyje z elwisem na wyspie.i zenujace jest to ze udaje pan ze tego nie wie.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS