menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Odpowiedzialnych nie ma 15-12-2010

‎13 grudnia dopadł mnie na krańcu świata. Przypadkowo. patrząc na zegarek, na datę, uświadomiłem sobie,że to kolejne nie rozliczna polska sprawa, która się już mało kto zajmuje, mało kogo obchodzi.A ja do dzisiaj pamiętam jak tłukli chłopaków na ścieżce zdrowia, przeraźliwie wycie chłopak okładanego w milicyjnej suce. Rozwiązanie klasy maturalnej.


(2) komentarzy / + dodaj komentarz
latka
Autor: Andrzej
2010-12-17 01:55:36
Sylwek, jeśli dobrze rachuje, to w 1981 roku nie mogłeś być w klasie maturalnej. Weź się nie postarzaj, i tak wyglądasz na 10 lat mniej niż metryka mówi! :)))

Andrzej:
Autor: Sylwester Latkowski
2010-12-17 19:36:47
Nie napisałem, że mojej. Rozwiazano klasę w mojej szkole :)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS