menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Remanent 19-12-2010

Popołudnie w opustoszałym biurze Platforma Mediowa Point Group. Kwadrans z Michałem Lisieckim (prezesem) walczymy z ekspresem do kawy, by wreszcie usiąść i spokojnie dokonać remanentu tego roku.
 
Na chwilę wpadam do centrum handlowego i po dwudziestu minutach uciekam, nie wytrzymuję dłużej shopingu.
 
Wczoraj Paweł Szwed na Facebook zauważył: „Cynizm służb tajnych wszelkich krajów i czasów jest niewątpliwy, ale artykuł w NYT z ub. weekendu mnie poruszył. Wiadomo, ze Amerykanie pomogli uciec Klausowi Barbi do Ameryki Pld, teraz sie okazuje, ze CIA współpracowała m.in. z Rudolfem Mildnerem "odpowiedzialnym za egzekucje setek, a nawet tysięcy członków polskiego ruchu oporu" i Antonem Mahlerem, który "jako agent Gestapo przesłuchiwał Hansa Scholla i który służył w Einsatzgruppe B na Białorusi" (formacji, która wymordowała tam 45 tys ludzi). NYT przypomina, że ze "znanym sadystą i niemieckim kolaborantem", ukraińskim nacjonalista Mykola Lebiedziem CIA współpracowała do lat 80.”

Wieczór. Z Twitter(a): "БЕЛАРУСЬ В ЕВРОПУ! ЛУКАШЕНКО В ЖОПУ."


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS