menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Gdy wrogość przekracza pewien pułap, to na sensowną polemikę nie ma już przestrzeni 20-12-2010

Montaż idzie jak krew z nosa. Więc po kilku godzinach wbiłem się w buty i znalazłem się na mieście. Pozałatwiać trochę zaległości jeszcze w tym roku. Wychodząc z banku przypadkowo spotykam Małgorzatą Szmajdzińską. „Najgorsze, że przez ten cały czas nie możemy spokojnie przeżyć żałoby. Media na to nie pozwalają” – mówi. Resztę rozmowy przemilczę. Niech zostanie między nami.

Środowiska opiniotwórcze i media dążą do eliminacji osób niepokornych - pisze Bronisław Wildstein. Szkoda, że Bronek nie pamiętał o tym, gdy został prezesem TVP.
 
Artur Domosławski, Dziennikarz Roku 2010 Press, wyjaśnia w Newsweek, dlaczego nie udzieli miesięcznikowi wywiadu.- Gdy wrogość przekracza pewien pułap, to na sensowną polemikę nie ma już przestrzeni - mówi.
 
Press, niestety ma to do siebie, że nazbyt często zamiast obiektywizmu tworzy podział na swoich i obcych. Zamiast obiektywizmu zieje wówczaas niechęcią lub nienawiścią do "nie naszych, nie swoich".


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
inny
Autor: Legolas
2010-12-21 00:16:18
zmieniłeś się bardzo Sylwestrze...

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS