menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Gdy wrogość przekracza pewien pułap, to na sensowną polemikę nie ma już przestrzeni 20-12-2010

Montaż idzie jak krew z nosa. Więc po kilku godzinach wbiłem się w buty i znalazłem się na mieście. Pozałatwiać trochę zaległości jeszcze w tym roku. Wychodząc z banku przypadkowo spotykam Małgorzatą Szmajdzińską. „Najgorsze, że przez ten cały czas nie możemy spokojnie przeżyć żałoby. Media na to nie pozwalają” – mówi. Resztę rozmowy przemilczę. Niech zostanie między nami.

Środowiska opiniotwórcze i media dążą do eliminacji osób niepokornych - pisze Bronisław Wildstein. Szkoda, że Bronek nie pamiętał o tym, gdy został prezesem TVP.
 
Artur Domosławski, Dziennikarz Roku 2010 Press, wyjaśnia w Newsweek, dlaczego nie udzieli miesięcznikowi wywiadu.- Gdy wrogość przekracza pewien pułap, to na sensowną polemikę nie ma już przestrzeni - mówi.
 
Press, niestety ma to do siebie, że nazbyt często zamiast obiektywizmu tworzy podział na swoich i obcych. Zamiast obiektywizmu zieje wówczaas niechęcią lub nienawiścią do "nie naszych, nie swoich".


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
inny
Autor: Legolas
2010-12-21 00:16:18
zmieniłeś się bardzo Sylwestrze...

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS