menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Gdy wrogość przekracza pewien pułap, to na sensowną polemikę nie ma już przestrzeni 20-12-2010

Montaż idzie jak krew z nosa. Więc po kilku godzinach wbiłem się w buty i znalazłem się na mieście. Pozałatwiać trochę zaległości jeszcze w tym roku. Wychodząc z banku przypadkowo spotykam Małgorzatą Szmajdzińską. „Najgorsze, że przez ten cały czas nie możemy spokojnie przeżyć żałoby. Media na to nie pozwalają” – mówi. Resztę rozmowy przemilczę. Niech zostanie między nami.

Środowiska opiniotwórcze i media dążą do eliminacji osób niepokornych - pisze Bronisław Wildstein. Szkoda, że Bronek nie pamiętał o tym, gdy został prezesem TVP.
 
Artur Domosławski, Dziennikarz Roku 2010 Press, wyjaśnia w Newsweek, dlaczego nie udzieli miesięcznikowi wywiadu.- Gdy wrogość przekracza pewien pułap, to na sensowną polemikę nie ma już przestrzeni - mówi.
 
Press, niestety ma to do siebie, że nazbyt często zamiast obiektywizmu tworzy podział na swoich i obcych. Zamiast obiektywizmu zieje wówczaas niechęcią lub nienawiścią do "nie naszych, nie swoich".


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
inny
Autor: Legolas
2010-12-21 00:16:18
zmieniłeś się bardzo Sylwestrze...

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS