menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Monika z Poznania 17-05-2004
witam, może zdziwi nieco Pana mój list, a może też ubawi, ale mam też nadzieję, że przeczyta Pan go do końca. Bedąc pod wrażeniem wczorajszego poznańskiego koncertu w Blue Note Leszka Możdżera oraz szukając jego strony w internecie natknełam sie w poszukiwaniach na link do Pana strony, która z przyjemnościa odwiedziłam, i gdzie znalazłam nieco informacji o L.Możdżer'rze...oraz informacji o korespondencji elektronicznej która Panowie prowadzicie...a, która bedzie dalszym motywem tego listu...Przejdżmy zatem do konkretów....Koncert LM nie tylko na mnie zrobił wrażenie, pod stałym wrażeniem muzyki i osoby jest moja przyjaciółka z która dzieliłam przyjemność słuchania (pod samą scena) muzyki trio LM.
Obiektem zasłuchania i wpatrzenia był oczywiscie wspomniany LM. Nie wiem czy to tylko moja płytka, babska ocena, ale wydawalo mi sie ze spojrzenia padały równiez ze sceny...na moja przyjaciółkę:) Reasumujac on patrzył na nia, a ona na niego....(nie dziwie sie bo to sliczna, mądra, wspaniała  dziewczyna o zlotym sercu...a to ponoc widac..)Znając niesmiałość mojej przyjaciółki omal nie padłam z wrażenia jak po koncercie podając drżącą ręka płyte LM poporosiła o autograf.- dodam autograf z dedykacją "dla Dorotki"... Dodatkowo dzisiaj wpadl mi w rece magazyn Zwierciadlo, a wnim co? wywiad z LM i motto końcowe "wierze ze czeka mnie jeszcze dobry zwiazek.." - myśle sobie - to juz chyba jakas metafizyka i musze cos z tym zrobić.
Nie chcę sie bawić w trywialność ani w swatkowanie ale jezeli LM szuka..., moja przyjaciółka tez szuka... tej drugiej połowy to moze oni razem niech spróbują...... ( te spojrzenia...) i wiem że są z dwóch różnych światów i nie byliby w stanie sie spotkać w normalnym życiu. To może pomóżmy im??:)
Wiem że to brzmi może głupio ale trzeba przecież pomagać przyjaciołom , prawda...?:)
No i dochodzimy do końca tego nieco nietypowego listu no i powoli klaruje sie nam motyw. Pan koresponduje z LM  to może zarysuje sie jakis pomysł zaznajomienia obydwojga?Prosze nie traktowac tego listu jako wyznan zwariowanej fanki, pomysl ten wpadl mi ot tak i mysle sobie ze jest szansa...
PS swoja droga moze to byc pomysl na fajny film..:)
pozdrowienia
Monika z Poznania

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS