menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Korekta "Polskiej mafii" 28-12-2010

Od świąt wpatrzony w ekrany, montuję. Zakończyłem post scriptum do „Ściganego” i trwam w „Ostatniej Wieczerzy”. Dzisiaj na chwilę przerwałem montaż, by nanieść poprawki na złamanej już do druku książce „Polska mafia”.

Dzwonił Maciej Świeszewski, jest w Warszawie. Jutro wpadnie do mnie.  Zmęczony był podróżą pociągiem, trasa Gdańsk- Warszawa dostarcza podróżnym ekstremalne doświadczenia.

Dzwonili z sekretariatu sejmowej komisji śledczej ds. nacisków. "Zapraszają" na przesłuchanie na 13 stycznia 2012 roku. Po trzech latach przypomniano sobie o inwigilacji ( i zaznaczę, że sprowadzanie inwigilacji tylko do podsłuchów jest śmieszne) dziennikarzy. To już przeszłość. Mnie interesuje bardziej dzisiejszy czas. Jakoś nie widzę różnicy, więcej, wyczuwam coraz większe poczucie pewności siebie i bezkarności obecnych służb specjalnych i policji wobec mediów.


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS