menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Korekta "Polskiej mafii" 28-12-2010

Od świąt wpatrzony w ekrany, montuję. Zakończyłem post scriptum do „Ściganego” i trwam w „Ostatniej Wieczerzy”. Dzisiaj na chwilę przerwałem montaż, by nanieść poprawki na złamanej już do druku książce „Polska mafia”.

Dzwonił Maciej Świeszewski, jest w Warszawie. Jutro wpadnie do mnie.  Zmęczony był podróżą pociągiem, trasa Gdańsk- Warszawa dostarcza podróżnym ekstremalne doświadczenia.

Dzwonili z sekretariatu sejmowej komisji śledczej ds. nacisków. "Zapraszają" na przesłuchanie na 13 stycznia 2012 roku. Po trzech latach przypomniano sobie o inwigilacji ( i zaznaczę, że sprowadzanie inwigilacji tylko do podsłuchów jest śmieszne) dziennikarzy. To już przeszłość. Mnie interesuje bardziej dzisiejszy czas. Jakoś nie widzę różnicy, więcej, wyczuwam coraz większe poczucie pewności siebie i bezkarności obecnych służb specjalnych i policji wobec mediów.


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS