menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Korekta "Polskiej mafii" 28-12-2010

Od świąt wpatrzony w ekrany, montuję. Zakończyłem post scriptum do „Ściganego” i trwam w „Ostatniej Wieczerzy”. Dzisiaj na chwilę przerwałem montaż, by nanieść poprawki na złamanej już do druku książce „Polska mafia”.

Dzwonił Maciej Świeszewski, jest w Warszawie. Jutro wpadnie do mnie.  Zmęczony był podróżą pociągiem, trasa Gdańsk- Warszawa dostarcza podróżnym ekstremalne doświadczenia.

Dzwonili z sekretariatu sejmowej komisji śledczej ds. nacisków. "Zapraszają" na przesłuchanie na 13 stycznia 2012 roku. Po trzech latach przypomniano sobie o inwigilacji ( i zaznaczę, że sprowadzanie inwigilacji tylko do podsłuchów jest śmieszne) dziennikarzy. To już przeszłość. Mnie interesuje bardziej dzisiejszy czas. Jakoś nie widzę różnicy, więcej, wyczuwam coraz większe poczucie pewności siebie i bezkarności obecnych służb specjalnych i policji wobec mediów.


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS