menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

A gdzie realizacja obietnicy wycofania z Afganistanu? 22-01-2011

St. szer. Marcin Pastusiak i cywilny ratownik medyczny Marcin Knap zginęli w wyniku eksplozji miny-pułapki podczas patrolu w afgańskiej prowincji Ghazni. Dwóch innych członków załogi zostało rannych i przebywa w szpitalu, a kilku pozostałych opatrzono ambulatoryjnie.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Min. Klich inwigiluje niewygodnych
Autor: jerzy
2011-01-26 13:27:23
Obietnice obietnicami nikt w wojsku nie traktuje ich poważnie. Klich nawet jak raz wpadł do Ghazni to obiecywał podwyżkę po 100 zł ale wszyscy zlali to jako przejaw taniego wazeliniarstwa.
Chciałem poruszyć inna sprawę czyli inwigilacje i próbę esbesckiej dyskredytacji córki ś.p. gen. Andrzejewskiego który zginął w katastrofie CASY. Operację przeprowadzał rzecznik Sił Powietrznych płk. Wiesława Grzegorzewski
http://www.rp.pl/artykul/15,599371_Zbierano-haki-na-corke-zmarlego-generala-.html
Ludzie ci splamili honor żołnierza polskiego i powinni być zdegradowani i karnie wyrzuceni z armii bez prawa do emerytury.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS