menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

A gdzie realizacja obietnicy wycofania z Afganistanu? 22-01-2011

St. szer. Marcin Pastusiak i cywilny ratownik medyczny Marcin Knap zginęli w wyniku eksplozji miny-pułapki podczas patrolu w afgańskiej prowincji Ghazni. Dwóch innych członków załogi zostało rannych i przebywa w szpitalu, a kilku pozostałych opatrzono ambulatoryjnie.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Min. Klich inwigiluje niewygodnych
Autor: jerzy
2011-01-26 13:27:23
Obietnice obietnicami nikt w wojsku nie traktuje ich poważnie. Klich nawet jak raz wpadł do Ghazni to obiecywał podwyżkę po 100 zł ale wszyscy zlali to jako przejaw taniego wazeliniarstwa.
Chciałem poruszyć inna sprawę czyli inwigilacje i próbę esbesckiej dyskredytacji córki ś.p. gen. Andrzejewskiego który zginął w katastrofie CASY. Operację przeprowadzał rzecznik Sił Powietrznych płk. Wiesława Grzegorzewski
http://www.rp.pl/artykul/15,599371_Zbierano-haki-na-corke-zmarlego-generala-.html
Ludzie ci splamili honor żołnierza polskiego i powinni być zdegradowani i karnie wyrzuceni z armii bez prawa do emerytury.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS