menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

A gdzie realizacja obietnicy wycofania z Afganistanu? 22-01-2011

St. szer. Marcin Pastusiak i cywilny ratownik medyczny Marcin Knap zginęli w wyniku eksplozji miny-pułapki podczas patrolu w afgańskiej prowincji Ghazni. Dwóch innych członków załogi zostało rannych i przebywa w szpitalu, a kilku pozostałych opatrzono ambulatoryjnie.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Min. Klich inwigiluje niewygodnych
Autor: jerzy
2011-01-26 13:27:23
Obietnice obietnicami nikt w wojsku nie traktuje ich poważnie. Klich nawet jak raz wpadł do Ghazni to obiecywał podwyżkę po 100 zł ale wszyscy zlali to jako przejaw taniego wazeliniarstwa.
Chciałem poruszyć inna sprawę czyli inwigilacje i próbę esbesckiej dyskredytacji córki ś.p. gen. Andrzejewskiego który zginął w katastrofie CASY. Operację przeprowadzał rzecznik Sił Powietrznych płk. Wiesława Grzegorzewski
http://www.rp.pl/artykul/15,599371_Zbierano-haki-na-corke-zmarlego-generala-.html
Ludzie ci splamili honor żołnierza polskiego i powinni być zdegradowani i karnie wyrzuceni z armii bez prawa do emerytury.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS