menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

O sondzie 26-01-2011

Słyszę o uczestniczeniu w sensie nienawiści. Dlaczego nie można odpowiedzieć na pytanie: Jak skończy Kaczyński? Czy mam odpowiadać za wypowiedzi innych osób, z którymi się nie zgadzam? Nie mam prawa wypowiadać się dla tygodnika „NIE”? Po tym co ostatnio stało się w mediach, są tytuły i redaktorzy (w tym prawicowi, a raczej proPiS-owscy, bo mają gdzieś konserwatywne idee), którzy zeszli poniżej poziomu tygodnika „NIE” i jakoś medialny establishment tego nie zauważa. Przypomnę także hipokrytom, że poza „Urbanową aberracją” tygodnik NIE czasami jeszcze zamieszcza artykuły śledcze, których gdzie indziej coraz mniej. Oto moja odpowiedź jakiej udzieliłem w sondzie dla tygodnika „NIE”:


(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Co racja to racja
Autor: Arkadiusz Panasiuk
2011-01-27 15:54:33
Też bym odpowiedział, jakbym był tak rozpoznawalny jak Latkowski;-) A poważnie mówiąc, to w każdej gazecie bez względu na kolor ideolo znajdzie się dobre teksty. A dobre teksty piszą po prostu dobrzy dziennikarze. Dlatego ja nadal będę czytał i Rozenka i Gmyza, i co najciekawsze bez najmniejszych wyrzutów sumienia. Amen.

O sondzie
Autor: Krzysztof Korwek
2011-01-27 21:12:09
Na temat poziomu \"NIE\" mam odmienne od pańskiego zdanie. Widzę, że czasami Panu brakuje poczucia humoru...
Nie widzę na blogu jakichś informacji nt. losu detektywa Jerzego Godlewskiego (tego Godlewskiego związanego z gen. Papałą i Olewnikiem). Jak podaje Leszek Szymowski w nr 2/2011 \"Angory\" zwinęła go Prokuratura Rej. w Jastrzębiu -Zdroju 13 grudnia 2010. Trzymają go podobno w Krakowie. Facet jest prymitywnie wrobiony przez prokuratora. Ciekawe na czyje zlecenie. Zachodzi uzasadniona obawa o jego życie. Kto może mieć tak długie ręce, że może dostać w więzieniu każdego?! Czy wie Pan coś o tym?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS