menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Po co być medialną tubą? 17-02-2011

Przebudziłem się, włączyłem TV. Jakiś gość przy pomocy telefonu, szklanki, butelki wody mineralnej i gazety jako ekspert wyjaśniał katastrofę smoleńską. Co jest? - pomyślałem. Potem było coraz bardziej ciekawie. Zamiast kontrolerów na wieży mogły być szympanse.
Nie tylko to dziwiło. Dlaczego polska agencja prasowa PAP współorganizowała ten „telemost”? Przygotowana była tak dobrze, że miała problem z tłumaczeniem pytań dziennikarzy. „Czy mógłby pan je dostarczyć na piśmie. Jest za skomplikowane” – usłyszał dziennikarz od przedstawiciela PAP. Skomplikowane? A jakich pytań spodziewał się PAP, wiedząc czego dotyczy konferencja? Dziennikarze mieli się pytać o pogodę w Moskwie?
Ostatnim zdziwieniem było to, że polscy dziennikarze nie wyszli manifestacyjnie z konferencji, widząc do jakiego medialnego cyrku ich zaproszono, że wydawcy telewizyjni nie przerwali transmisji, która miała tylko propagandowy cel. Po co być bezmyślną tubą jedynie słusznej rosyjskiej wersji?


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS