menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Pokaż majtki wiosną!" i odechciewa się lektury poważnej gazety 19-03-2011

Sobota. Kawa. Człowiek bierze do ręki gazetę, ale nie tabloid, coś co wydaje mu się poważnym tytułem. Z obowiązku musiałem przeczytać list Donalda Tuska (jako jeden z tych czterech według Palikota piszących książkę o premierze. Znam autorów drugiej Michała Majewskiego i Pawła Reszkę, pozostałych nie, choć podejrzewam, że w rozmnożeniu nas odegrała swoją rolę wyobraźnia pana Janusza). A tu na okładce dodatku Gazety Wyborczej "Wysokie obcasy" bije w oczy najważniejszy tytuł, wielkimi literami: "POKAŻ MAJTKI WIOSNĄ". I po lekturze. Nie będę psuł sobie smaku kawy.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Podobne odczucia
Autor: Krystek
2011-03-25 00:30:10
Gdy wziąłem do ręki sobotnią GW z \"Wysokimi obcasami\" po przeczytaniu tego tytułu podobne wrażenia estetyczne mną targnęły. Tytuł jak z BRAVO Girl! albo innego POPCORN-u

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS