menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Pokaż majtki wiosną!" i odechciewa się lektury poważnej gazety 19-03-2011

Sobota. Kawa. Człowiek bierze do ręki gazetę, ale nie tabloid, coś co wydaje mu się poważnym tytułem. Z obowiązku musiałem przeczytać list Donalda Tuska (jako jeden z tych czterech według Palikota piszących książkę o premierze. Znam autorów drugiej Michała Majewskiego i Pawła Reszkę, pozostałych nie, choć podejrzewam, że w rozmnożeniu nas odegrała swoją rolę wyobraźnia pana Janusza). A tu na okładce dodatku Gazety Wyborczej "Wysokie obcasy" bije w oczy najważniejszy tytuł, wielkimi literami: "POKAŻ MAJTKI WIOSNĄ". I po lekturze. Nie będę psuł sobie smaku kawy.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Podobne odczucia
Autor: Krystek
2011-03-25 00:30:10
Gdy wziąłem do ręki sobotnią GW z \"Wysokimi obcasami\" po przeczytaniu tego tytułu podobne wrażenia estetyczne mną targnęły. Tytuł jak z BRAVO Girl! albo innego POPCORN-u

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS