menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Drugi obieg nie powstał po Smoleńsku, istnieje od lat 07-04-2011

Joanna Lichocka (współautorka filmu „Mgła”) twierdzi na łamach Rzeczpospolitej, że po Smoleńsku powstał drugi obieg medialny. "Dwie różne Polski, dwa obiegi, dwa kanały kolportażu". Podobnie uważa Witold Gadowski (były szef TVP1) w swoim ostatnim wpisie na blogu. Mylą się. Od lat powstają filmy, które mają problem z zaistnieniem, emisją w telewizji i wydawane są tylko na DVD lub są prezentowane na seansach w DKF-ach i innych miejscach.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Potwierdzam, że pani Lichocka ma krótką pamięć, że wspomnę Grzegorza Brauna.
Autor: anty-k
2011-04-10 21:31:55
Ale jednocześnie wciąż nie widzę dobrych, ugruntowanych materiałami źródłowymi obszernych opracowań (kto kłamał, dlaczego i co z tego miał) w wykonaniu tych mniej \"upadłych kobiet\", na temat katastrofy Smoleńskiej.

Wierzę jednak, że jako stojący po stronie prawdy, zbiera Pan materiały, by w odpowiednim momencie zdemaskować łajdactwa etatowych łgarzy. To będzie trudne zadanie, ale z drugiej strony po co społeczeństwu etaty dziennikarzy, którzy nie piszą prawdy?

Ot chociażby dziś na stronie gazeta.pl : \" Tablica pamiątkowa ze słowami o \"rosyjskim ludobójstwie w Katyniu\", zdjęta z kamienia obok miejsca katastrofy w Smoleńsku, zostanie przekazana Polsce.\"

Patrzymy na zdjęcie, a tam stoi jak byk: \"sowieckiej zbrodni ludobójstwa\". Przypadek, że wkradł sie \"błąd\"?

Panie Sylwestrze. Czas znaleźć inne określenie na publicystę, który chce pisać prawdę. Dziennikarz w dzisiejszych załganych czasach, nie brzmi dumnie, a staje się synonimem \"mędy\", \"łajdaka\", \"agenta\", \"notorycznego kłamcy\". No ale jeśli \"Prawo Prasowe\" do dziś powołuje się na \"Konstytucję PRL\", to chyba \"nie dziwi nic\"...


Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS