menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Drugi obieg nie powstał po Smoleńsku, istnieje od lat 07-04-2011

Joanna Lichocka (współautorka filmu „Mgła”) twierdzi na łamach Rzeczpospolitej, że po Smoleńsku powstał drugi obieg medialny. "Dwie różne Polski, dwa obiegi, dwa kanały kolportażu". Podobnie uważa Witold Gadowski (były szef TVP1) w swoim ostatnim wpisie na blogu. Mylą się. Od lat powstają filmy, które mają problem z zaistnieniem, emisją w telewizji i wydawane są tylko na DVD lub są prezentowane na seansach w DKF-ach i innych miejscach.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Potwierdzam, że pani Lichocka ma krótką pamięć, że wspomnę Grzegorza Brauna.
Autor: anty-k
2011-04-10 21:31:55
Ale jednocześnie wciąż nie widzę dobrych, ugruntowanych materiałami źródłowymi obszernych opracowań (kto kłamał, dlaczego i co z tego miał) w wykonaniu tych mniej \"upadłych kobiet\", na temat katastrofy Smoleńskiej.

Wierzę jednak, że jako stojący po stronie prawdy, zbiera Pan materiały, by w odpowiednim momencie zdemaskować łajdactwa etatowych łgarzy. To będzie trudne zadanie, ale z drugiej strony po co społeczeństwu etaty dziennikarzy, którzy nie piszą prawdy?

Ot chociażby dziś na stronie gazeta.pl : \" Tablica pamiątkowa ze słowami o \"rosyjskim ludobójstwie w Katyniu\", zdjęta z kamienia obok miejsca katastrofy w Smoleńsku, zostanie przekazana Polsce.\"

Patrzymy na zdjęcie, a tam stoi jak byk: \"sowieckiej zbrodni ludobójstwa\". Przypadek, że wkradł sie \"błąd\"?

Panie Sylwestrze. Czas znaleźć inne określenie na publicystę, który chce pisać prawdę. Dziennikarz w dzisiejszych załganych czasach, nie brzmi dumnie, a staje się synonimem \"mędy\", \"łajdaka\", \"agenta\", \"notorycznego kłamcy\". No ale jeśli \"Prawo Prasowe\" do dziś powołuje się na \"Konstytucję PRL\", to chyba \"nie dziwi nic\"...


Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS