menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Drugi obieg nie powstał po Smoleńsku, istnieje od lat 07-04-2011

Joanna Lichocka (współautorka filmu „Mgła”) twierdzi na łamach Rzeczpospolitej, że po Smoleńsku powstał drugi obieg medialny. "Dwie różne Polski, dwa obiegi, dwa kanały kolportażu". Podobnie uważa Witold Gadowski (były szef TVP1) w swoim ostatnim wpisie na blogu. Mylą się. Od lat powstają filmy, które mają problem z zaistnieniem, emisją w telewizji i wydawane są tylko na DVD lub są prezentowane na seansach w DKF-ach i innych miejscach.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Potwierdzam, że pani Lichocka ma krótką pamięć, że wspomnę Grzegorza Brauna.
Autor: anty-k
2011-04-10 21:31:55
Ale jednocześnie wciąż nie widzę dobrych, ugruntowanych materiałami źródłowymi obszernych opracowań (kto kłamał, dlaczego i co z tego miał) w wykonaniu tych mniej \"upadłych kobiet\", na temat katastrofy Smoleńskiej.

Wierzę jednak, że jako stojący po stronie prawdy, zbiera Pan materiały, by w odpowiednim momencie zdemaskować łajdactwa etatowych łgarzy. To będzie trudne zadanie, ale z drugiej strony po co społeczeństwu etaty dziennikarzy, którzy nie piszą prawdy?

Ot chociażby dziś na stronie gazeta.pl : \" Tablica pamiątkowa ze słowami o \"rosyjskim ludobójstwie w Katyniu\", zdjęta z kamienia obok miejsca katastrofy w Smoleńsku, zostanie przekazana Polsce.\"

Patrzymy na zdjęcie, a tam stoi jak byk: \"sowieckiej zbrodni ludobójstwa\". Przypadek, że wkradł sie \"błąd\"?

Panie Sylwestrze. Czas znaleźć inne określenie na publicystę, który chce pisać prawdę. Dziennikarz w dzisiejszych załganych czasach, nie brzmi dumnie, a staje się synonimem \"mędy\", \"łajdaka\", \"agenta\", \"notorycznego kłamcy\". No ale jeśli \"Prawo Prasowe\" do dziś powołuje się na \"Konstytucję PRL\", to chyba \"nie dziwi nic\"...


Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS