menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Arłukowicz, jak każdy polityk potrafi rzucać słowa na wiatr 10-05-2011

Bartosz Arłukowicz kilkanaście miesięcy wcześniej o Platformie Obywatelskiej powiedział:
"Jezus Maria, jest tak plastikowa, że aż mnie to boli. Nie rozumiem, dlaczego ten plastik tak strasznie podoba się ludziom.
Arłukowicz o stylu rządów Tuska:
"Doda przynajmniej prowokuje. Nie potrafię znaleźć u Tuska niczego prowokującego. Jestem pediatrą i wiem, że on się zachowuje jak dziecko, które zasłania oczy i wchodzi pod stół. Dzieci wtedy myślą, że świata nie ma".
Dziennikarz: Wtedy byłby Pan całkiem fajny. Arłukowicz:
"I będę pasował nawet do Platformy. Tylko jeszcze ładniejszy krawat sobie kupię. Właśnie ta plastikowość PO strasznie mnie wkurza. Nie znoszę jej".
 
Fragmenty wywiadu Bartosza Arłukowicza dla "Polska the Times" z 13 grudnia 2009 roku.


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS