menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Rozmowa Rymanowskiego (zapis programu) 13-05-2011

http://www.tvn24.pl/13783,1,rozmowa.html


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Nowa twarz cenzury?
Autor: Webster
2011-05-24 01:29:03
Nie po raz pierwszy spotykam sie w telewizji TVN z opoznionym zamieszczaniem programu w internecie, gdy zawiera treści niespójne z \"linia programowa stacji\" ,ale czy to przypadek, że akurat program z pana udzialem- dotyczacy raportu komisji w sprawie olewnika- nie został zamieszczony wogóle, a powstala luka wypełniona została jedynie małym jego wycinkiem.?
Musze dodac ze dla osoby takiej jak ja - mieszkajacej poza granicami Polski i czerpiacych informacje z sieci a nie telewizji,taki ruch uniemożliwia dostep do tresci programu.
Czuje ogromny dyskomfort zastanawiajac sie od jakich to wypowiedzi w swoim programie telewizja TVN postanowiła mnie odizolować.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS