menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Edek 08-06-2011

Przeczytałem reportaż „Pokoleniowy”… Zabrakło mi w nim tego demona, który już u szczytu sławy go gniótł, wyniszczał, i nie była to wódka. Kieliszki i szklanki zawsze mu towarzyszyły. Ale to już sprawa Edka. Warto przeczytać tekst Marcina Kołodziejczyka opublikowany w aktualnej „Polityce”.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Zegnaj Edku...
Autor: M.J.
2011-06-08 22:14:57
....no tak...poznalismy Edka ponad 26 a moze 27 lat temu...pamietasz??? Minelo tyle lat...
Juz dzisiaj nie kojarze,czy to bylo przed...czy po... jego pierwszych zdjeciach do \"Siekierezady\". Ogladajac dzisiaj ten film,wracaja do mnie obrazy z tamtych lat...uwielbiam GO w tej roli...
Ostatni raz spotkalam Edka podczas mojego ostatniego,krotkiego pobytu w Polsce...wtedy chyba,ani On,ani ja nie myslelismy ze to bedzie nasza ostatnia rozmowa...a moze,on juz wtedy to wiedzial ...???
Jest mi bardzo smutno,ze juz GO nie ma wsrod nas....

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS