menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Do Igora Janke 13-06-2011

Igor, masz dużo racji w tekście , który napisałeś "Cafe "Gazeta", czyli wszystkie zbrodnie Marka Pasionka”. Ale w jednej kwestii błądzisz, kiedy usprawiedliwiasz z kontaktów prokuratora z politykami ( jeden z b. szefów ABW nim się stał). Pamiętasz Starachowice? O co wtedy szło? Chciałbym żyć w kraju, w którym prokurator trzyma się z dala od polityków i robił swoje, a nie na kawę i polowania się z nimi umawia.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Komentarze na Facebook
Autor: Sylwester Latkowski
2011-06-13 23:14:09
Igor Janke Ale z tekstu nie wynika, by on im cokolwiek ujawniał albo brał od nich zlecenia. Mógł równie dorbze zbierać informacje. W tekscie nie ma sladu informacji, tylko sugestie..

Latkowski Sylwester ‎Igor Janke Igor, jeśli prawdą są telefony do tej czy innej partii, kontakty...to po co go bronisz? Jagiełło wydał ksiązkę,takze tak tłumaczyłe
Nie może być tak, że są swoi politycy z którymi się rozmawia, pije kawę, chodzi na kawę, na polowania...

Latkowski Sylwester ‎Igor JankeAle to dziennikarze powinni reagować na przecieki z prokuratury do polityków, służby są bezradne, jak było w Starachowicach.

Latkowski Sylwester ‎Igor Janke I w większości Twojego tekstu się podpisuję, bo dziennikarze nie mogą być pożytecznymi idiotami w ściganiu żródeł

Igor Janke ‎:)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS