menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

50-groszowy protest 19-06-2011

Wróciłem z miejsca w Polsce (Skierniewice), gdzie jeden z księży z abony skrytykował czytanie Gazety Wyborczej i oglądanie TVN, zachęcał do lektury Naszego Dziennika i włączania TV Trwam. Od tamtej niedzieli, w ramach protestu, kilka osób rzuca na tacę tylko 50 groszy.


(4) komentarzy / + dodaj komentarz
ksiądz skrytykował gazetę
Autor: Martin
2011-06-20 21:31:52
która między innymi przyczyniła się do zabójstwa dziecka nieletniej Agaty.

Niech ci ludzie może lepiej pójdą do innego kościoła. Chyba anglikański coś takiego dopuszcza.

A to dopiero...
Autor: Anty - anty
2011-06-20 22:00:36
Ale pewnie inni zaczną rzucać więcej odważnemu niesystemowemu księdzu, w którym ujrzą nie geszefciarza, a prawdziwego duszpasterza. Więc nie bój nic Panie Sylwestrze.

Jak to śpiewał Kazik Staszewski wiele lat temu? \"Odmózgowienie na TVN-ie\".

Za zaoszczędzone pieniądze \"protestujący\" mogą sobie kupić lody Donka, albo przeznaczyć na piwo VIP, które serwuje Biedronka.

Ale mam cichą nadzieję, że z takim samym obywatelskim zaangażowaniem zapłacą łajdakom okupującym Polskę 50 groszowy podatek.
I Pan to oczywiście gorliwie opisze na blogu, a nawet na Fejsbuku..

do komentatorów
Autor: tyt
2011-06-22 13:54:28
nawoływanie do nienawiści i podziałów jest domeną głupoty. Każdy kto wspiera głupotę popierającym komentarzem sam widać jest głupi. nie potrafi odróżnić prawdy od fałszu. ten sam proboszcz, wychwalany przez komentujących ostatnio oddał do domu starców księdza-rezydenta, który miał dożyć swoich ostatnich chwil w skierniewicach. Kochani frustraci - komentatorzy: Ksiądz Jerzy zawsze mawiał cytując św. Pawła: zło dobrem zwyciężaj. Jak się z tym czujecie... Rozumiecie co piszę...

bzdury
Autor: MARIUSZ
2011-06-22 13:55:06
regularnie przegladam ten blog i trzeba byc kretynem zeby rzucac w ramch protestu 50 groszy co to ma znaczyc nie podoba sie ksiadz kosciol to co mowi odpusc sobie nie chodz zmien kosciol mi sie to akurat podoba ze ksiadz krytykuje gazete i mowi o czytaniu naszego dziennika ma do tego prawo i tyle mowi to co uwaza za stosowane tak mu sie podoba i te zenujacy lizusostwo oj ksiadz powiedzial zeby ogladac trwam jest po prsotu takie same jak piosenka biedzrzynskiej z filmu o blidzie,to poprostu obciach i czerstwiactwo

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS