menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Wymowny dokument. Ilu dziennikarzy udało sę zwerbować? 06-07-2011

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
źródło
Autor: Sylwester Latkowski
2011-07-06 10:05:50
Wywiad werbował dziennikarza – są na to dowody
Z zadowoleniem przyjęliśmy informację, że premier jako przełożony służb specjalnych zareagował na apel w sprawie odszukania i przekazania prokuraturze dokumentów dotyczących werbowania Jarosława Ziętary do Urzędu Ochrony Państwa.

Odnalezione w archiwum Agencji Wywiadu dokumenty dotyczące werbowania Jarosława Ziętary potwierdzają, że w latach 90. popełniono na szczeblach ministerialnych przestępstwo udzielając prokuraturze informacji zaprzeczającej związkom służb specjalnych z uprowadzonym dziennikarzem. Są one także dowodem – pierwszym tego rodzaju w historii współczesnej Polski – na to, że Urząd Ochrony Państwa wbrew twierdzeniom swoich szefów werbował dziennikarzy łamiąc tym samym zasady funkcjonowania demokratycznego państwa. Publiczny interes wymaga wyjaśnienie wszelkich okoliczności dotyczących działań służb specjalnych w sprawie Ziętary.

Mamy nadzieję, że dokumenty wywiadu okażą się przydatne w śledztwie prowadzonym przez krakowska prokuraturę w sprawie uprowadzenia Jarosława Ziętary. Oczekujemy też, że sejmowa komisja ds. służb specjalnych nie zakończy swoich działań dotyczących dziennikarza, gdyż nie wszystkie wątki dotyczące specsłużb w sprawie Ziętary zostały jeszcze wyjaśnione.
http://jarek.sledczy.pl/

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS