menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Peja na legalu 02-06-2004
Wpadli do mnie Leszek Gnoiński i Robert Jarosz. Wypiliśmy butelkę Cuba Libre. Stwierdziliśmy, że tak naprawdę najchętniej każdy z nas opuściłby ten kraj. Dzwoni Arek Deliś. Włącz dwójkę, leci koncert Peji, który robiłeś. Minął rok czasu, gdy z Jackiem Dybowskim zrobiliśmy „Peja na legalu”. Dwa lata wcześniej powstali Blokersi, gdzie Rysiek Andrzejewski był głównym bohaterem. - Kiedyś ci podziękuje, albo  będę cię gonił – mówi Peja do mnie. Potem słyszę rymy „Czas nas zmienił? Nie sądzę.” Niestety tekst jest nieaktualny, zbyt wiele się zmieniło. Kiedy ostatni raz rozmawialiśmy ze sobą?  I czy dzisiaj jest o czym?  Nadal tylko zostaje to, co razem stworzyliśmy. Nie jest to na pewno pogodna, radosna telewizyjna papka. I może to jest najważniejsze, to co po nas zostaje.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
BLOKERSI 2
Autor: Sandrahh
2008-05-21 16:57:22
Prosiła bym baaardzo o 2 częśc tego wspaniałego filmuu.
Właśnie POkazało by to.. co się zmieniło od 2001 w polskim środowisku hip hopowym. Bo coś napewno sie zmieniło. Właśnie na przykładzie Peji..to już nie \'dzieciak z ulicy\' i sądzę że większośc tych osób co występowała w tym filmie..zmieniło się
I fajnie by było się dowiedziec czemu tak jest. xD

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS