menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Zastraszeni przez chuliganów 02-06-2004
Dzwoni M. i przypomina mi, jak mówiłem, że Legia jeszcze będzie płakać przez chuliganów. - Jestem w szoku, bo takiego przebiegu wypadków nie przewidywałem nawet w najczarniejszym śnie. Oczywiście uciekałem przed napastnikami chroniąc Kazimierza Górskiego, widziałem kobietę, która miała urwany palec... Obrażenia odniosło dwóch pracowników PZPN, Janusz Kowalski został skopany, Tadeusz Okliński uderzony kamieniem w głowę... – mówi Michał Listkiewicz, prezes PZPN. Kiedy proponowałem, aby premierę Klatki zrobić na Legii, by w wyraźny sposób powiedzieć NIE draństwu, jakie ma miejsce na polskich stadionach, powiedziano, że u nich nie ma takich problemów.  Zdjęcia w „Klatce” to przeszłość. Manipulacja! Mam przypomnieć wypowiedzi działaczy, kibiców? Prezes Legii tuż po meczu o Puchar Polski stwierdził, że nic wielkiego się nie stało. Złamana ręka, oderwany palec, kilka siniaków, co takiego wielkiego się stało? W środę zmienił zdanie: Miejsce bandytów jest w więzieniu, nie na stadionie. Zbyt duży szum się podniósł i to ze strony tzw. swojej prasy, swoich dziennikarzy. Tym razem swoi kibice obrzucili kamieniami fotoreporterów, głównie tych, którzy na co dzień robią zdjęcia piłkarzom Legii. W krętactwie prezesa Zygo tkwi prawda o tym z czym się zetknąłem w czasie realizacji „Klatki” i premiery filmu. To za przyzwoleniem władz klubu Legii chuligani są goszczeni na krytej trybunie. To dzięki działaczom rozwinął się bandytyzm. Może przypomnieć im, co mówili i jak próbowali wpłynąć na premierę filmu „Klatka”? Naciskali na jednego z mediapatronów premiery filmu, by się wycofał. Czy ktoś się z nich przejął się, zaprotestował, gdy to ich bojówka weszła do kina po premierze filmu i chciała mnie wywlec na ulicę by pobić? Raczej otrzymali słowa otuchy i poparcia. Kilku działaczy i ludzi związanych z Legią wspierało mnie, ale prosili aby zachować anonimowość, bali się, oni tez zostali zastraszeni przez chuliganów.
 

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS