menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Brutalność i uwodzenie, przeplatane depresją Tuska 08-09-2011

Michał Majewski i Paweł Reszka to firma, która gwarantuje, że książkę będzie się czytało jednym tchem i tak jest z ich najnowszym dziełem „Daleko od miłości”.
Trudno być obiektywnym czytelnikiem, jeśli samemu sie pisało książkę o premierze i w pewnym momencie powiedziało się – dość i zawiesiło ją na kołku.
Autorzy na pewno są „daleko od miłości” do Donalda Tuska i co jest wiadomo, ze wzajemnością. Premier ich nie znosi. Szef Platformy Obywatelskiej spodziewać się więc mógł bardziej chłoszczącej go książki, a tu zaskoczenie. Majewski z Reszką nie zrobili z premiera tarczy strzelniczej. Rzecznik rządu Paweł Graś na pewno odetchnął po lekturze. 
Okazało się, że otoczenie  premiera Donalda Tuska jest bardziej lojalne i mniej przecieka niż prezydenta Lecha Kaczyńskiego (bohater książki "Daleko od Wawelu").
Nie oznacza to jednak, że premier dostał panegiryk, książka pokazuje krytyczny, bez PR-owej zasłony, portret Donalda Tuska.

Michał Majewski i paweł reszka "Daleko od miłości", Wydawnictwo Czerwone i Czarne


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS