menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Brutalność i uwodzenie, przeplatane depresją Tuska 08-09-2011

Michał Majewski i Paweł Reszka to firma, która gwarantuje, że książkę będzie się czytało jednym tchem i tak jest z ich najnowszym dziełem „Daleko od miłości”.
Trudno być obiektywnym czytelnikiem, jeśli samemu sie pisało książkę o premierze i w pewnym momencie powiedziało się – dość i zawiesiło ją na kołku.
Autorzy na pewno są „daleko od miłości” do Donalda Tuska i co jest wiadomo, ze wzajemnością. Premier ich nie znosi. Szef Platformy Obywatelskiej spodziewać się więc mógł bardziej chłoszczącej go książki, a tu zaskoczenie. Majewski z Reszką nie zrobili z premiera tarczy strzelniczej. Rzecznik rządu Paweł Graś na pewno odetchnął po lekturze. 
Okazało się, że otoczenie  premiera Donalda Tuska jest bardziej lojalne i mniej przecieka niż prezydenta Lecha Kaczyńskiego (bohater książki "Daleko od Wawelu").
Nie oznacza to jednak, że premier dostał panegiryk, książka pokazuje krytyczny, bez PR-owej zasłony, portret Donalda Tuska.

Michał Majewski i paweł reszka "Daleko od miłości", Wydawnictwo Czerwone i Czarne


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS