menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Brutalność i uwodzenie, przeplatane depresją Tuska 08-09-2011

Michał Majewski i Paweł Reszka to firma, która gwarantuje, że książkę będzie się czytało jednym tchem i tak jest z ich najnowszym dziełem „Daleko od miłości”.
Trudno być obiektywnym czytelnikiem, jeśli samemu sie pisało książkę o premierze i w pewnym momencie powiedziało się – dość i zawiesiło ją na kołku.
Autorzy na pewno są „daleko od miłości” do Donalda Tuska i co jest wiadomo, ze wzajemnością. Premier ich nie znosi. Szef Platformy Obywatelskiej spodziewać się więc mógł bardziej chłoszczącej go książki, a tu zaskoczenie. Majewski z Reszką nie zrobili z premiera tarczy strzelniczej. Rzecznik rządu Paweł Graś na pewno odetchnął po lekturze. 
Okazało się, że otoczenie  premiera Donalda Tuska jest bardziej lojalne i mniej przecieka niż prezydenta Lecha Kaczyńskiego (bohater książki "Daleko od Wawelu").
Nie oznacza to jednak, że premier dostał panegiryk, książka pokazuje krytyczny, bez PR-owej zasłony, portret Donalda Tuska.

Michał Majewski i paweł reszka "Daleko od miłości", Wydawnictwo Czerwone i Czarne


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS