menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Migrena 03-06-2004
Drogi S.
Dopiero przed chwilka weszłam w pocztę po trzydniowej  MIGRENIE - miewam takie i wtedy leże ze szmatą na głowie i mam cały świat w poniewierce. Dlatego sorry za brak reakcji na wezwania do odezwania się. Weszłam w Twego bloga. Widziałam pytanko (Warto futrowac?) i odpowiedz. Fajne!! Nadal nie wiem czy będziesz robił film o pedofilach i dlaczego masz kłopoty i jakie. Czy Ci się na cos przydam?
Całuski - Z.
PS Trochę jestem zarobiona zaległościami.
 
Droga Z.
Miałem spotkać się z Bogusławem Chrabotą (Redaktor naczelny „Polsat”), ale nic z tego nie wyszło, kiedyś ja odwołałem spotkanie, a teraz on przekłada i przekłada, miałem zadzwonić, ale nie zadzwoniłem, bo uznałem, że telefony działają w dwie strony. Po drugie zapachniało mi tu klimatami z Woronicza. Na pewno film „Pedofile” nie powstanie dla TVP, chyba, że zgodzę się w nim nic nie powiedzieć, co najwyżej obnażę kilku lokalnych pedofilów. Ktoś mi proponował, żebym poszedł z tym do Jana Dworaka. Nawet podaliśmy sobie ręce na bankiecie dziennikarzy podczas festiwalu piosenki w Opolu. Ale każdy z nas miał w sobie zbyt dużo alkoholu we krwi by sensownie rozmawiać. Pomyśl także o scenerii – gwiazdki polskiej piosenki, w tle przeboje „Ręce w górę i klaskamy”. A ja miałbym wtedy mówić o pedofilach.

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS