menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Migrena 03-06-2004
Drogi S.
Dopiero przed chwilka weszłam w pocztę po trzydniowej  MIGRENIE - miewam takie i wtedy leże ze szmatą na głowie i mam cały świat w poniewierce. Dlatego sorry za brak reakcji na wezwania do odezwania się. Weszłam w Twego bloga. Widziałam pytanko (Warto futrowac?) i odpowiedz. Fajne!! Nadal nie wiem czy będziesz robił film o pedofilach i dlaczego masz kłopoty i jakie. Czy Ci się na cos przydam?
Całuski - Z.
PS Trochę jestem zarobiona zaległościami.
 
Droga Z.
Miałem spotkać się z Bogusławem Chrabotą (Redaktor naczelny „Polsat”), ale nic z tego nie wyszło, kiedyś ja odwołałem spotkanie, a teraz on przekłada i przekłada, miałem zadzwonić, ale nie zadzwoniłem, bo uznałem, że telefony działają w dwie strony. Po drugie zapachniało mi tu klimatami z Woronicza. Na pewno film „Pedofile” nie powstanie dla TVP, chyba, że zgodzę się w nim nic nie powiedzieć, co najwyżej obnażę kilku lokalnych pedofilów. Ktoś mi proponował, żebym poszedł z tym do Jana Dworaka. Nawet podaliśmy sobie ręce na bankiecie dziennikarzy podczas festiwalu piosenki w Opolu. Ale każdy z nas miał w sobie zbyt dużo alkoholu we krwi by sensownie rozmawiać. Pomyśl także o scenerii – gwiazdki polskiej piosenki, w tle przeboje „Ręce w górę i klaskamy”. A ja miałbym wtedy mówić o pedofilach.

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS