menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Persona non grata 12-06-2004
Znowu ostra wymiana zdań o tym, dlaczego TVP nie pozwoli bym nakręcił film „Pedofile”. „Dlaczego nie podrzucisz tego kartofla komercyjnej telewizji?” Odpieram: „Bo to obowiązek telewizji publicznej, by poruszać takie tematy, mieć odwagę wystąpić przeciw układom. Czas powiedzieć o tym dobitniej, a nie poruszać się po powierzchni tematu. Zrobicie kolejna dyskusję, po której nic nie wyniknie, ograniczycie ją do tego co i tak już ludzie wiedzą, nie pójdziecie dalej.” Wszystko to mówi osoba, która wspiera mnie w TVP. Pokazała to wielokrotnie. Nawet ona jest już bezradna. Niedawno rozmawiałem w Agencji Filmowej. – „Jak przyszedł prezes Dworak to wszyscy byli podnieceni, mieli nadzieję, że coś się ruszy, a tu wszystko stoi w miejscu" - usłyszalem.  Wczoraj rozmawiałem z osobą bliską prezesowi. – „Janek próbuje coś zrobić w tej stajni i nie jest to takie proste, bo jest osamotniony.” Tylko dlaczego mnie mają interesować te rozgrywki i układziki?  Dlaczego zawsze jak chcesz powiedzieć coś więcej stajesz się personą non grata.

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS