menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Biznesmen-psycholog Jacek Santorski 10-07-2004
Na konferencji prasowej Jacek Santorski przedstawił się  jako biznesmen i psycholog. Kiedy wejdzie się na stronę internetową jego wydawnictwa nadal jest się zachęcanym do kupienia książek „wybitnego psychologa i psychoterapeuty” Andrzeja Samsona. W notce biograficznej o autorze można przeczytać, że Andrzej Samson (1947) należy do grona pierwszych polskich psychologów, którzy na początku lat 70-tych zajęli się profesjonalną psychoterapią. Zyskał niezwykłą popularność i powszechny szacunek dzięki spektakularnym rezultatom w psychoterapii rodzin i dzieci. Autor szeregu książek popularyzujących psychologię (…) od dawna ujawniał talenty i zamiłowania literackie jako autor tekstów znanych piosenek, sztuk i scenariuszy . Miska szklanych kulek jest jego pierwszą, zdumiewającą powieścią, obok której trudno przejść obojętnie. Konstrukcją powieść ta przypomina najwybitniejsze osiągnięcia SF, z Philipem K. Dickiem na czele.” Oczywiście to, co się wydarzyło – oskarżenia o pedofilię, przyznanie się autora do tego, nadal nie ma znaczenia dla biznesmena- psychologa Jacka Santorskiego. Dla niego kolega Andrzej Samson nadal jest wybitny, nadal wzbudza „powszechny szacunek dzięki spektakularnym rezultatom w psychoterapii rodzin i dzieci.”.

Oto lista oferowanych przez biznesmena-psychologa Jacka Santorskiego książek autorstwa Andrzeja Samsona: „Książeczka dla przestraszonych rodziców. Czyli co robić, gdy Twoje dziecko zachowuje się dziwnie, niepokojąco, nietypowo?”, „20 tysięcy godzin w budzie. O szkole, uczniowskim losie i kilku innych sprawach”, „Dobre rozmowy, które powinny odbyć się w każdym domu”, „Dobra miłość”, „Co robić, by nasze dzieci miały udane życie”, „7 opowiadań o miłości i jedno inne”, „Książeczka dla przestraszonych rodziców. Czyli co robić, gdy Twoje dziecko zachowuje się dziwnie, niepokojąco, nietypowo?” i na koniec cytuję „sensacyjna powieść wybitnego psychologa i psychoterapeuty” – „Miska szklanych kulek”.

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS