menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Z kodeksem drogowym do spowiedzi 25-07-2004
"Trzeba byśmy wszyscy próbowali zachowywać przykazania i przepisy drogowe – powiedział metropolita katowicki abp Damian Zimoń przypominając, że lekceważenie przepisów drogowych to grzech, z którego również należy się spowiadać. A jakim to samochodem jeździł Pan Bóg? Chrystus preferował BMW, czy Fiata? Co go skłoniło do uznania i zapisania w przykazaniach , biblii, że jadąc 100 km/h popełnia się grzech, jadąc bez pasów popełnia się grzech, a już grzechem, z którego koniecznie trzeba się wyspowiadać to odebranie telefonu w czasie jazdy od dzwoniącego abp Damiana Zimionia? Na pewno metropolita ma rację, że jeżdżąc po naszych drogach trzeba się modlić i mówić "Boże prowadź" przez tę mękę.

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS