menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Gej to nie od razu pedofil 11-08-2004
Dowiedziałem się, że w środowisku medialnym krąży wersja, że otrzymałem pieniądze od TVP, a konkretnie od byłego dyrektora programu I po to by zrobić film o aferze dworca by odwrócić uwagę od  afery pedofilskiej w TVP. Więc ludziom mediów, którzy grają nieczystymi kartami mam do powiedzenia jedno – film powstaje dla Programu 2 TVP, a nie Jedynki. Andrzej Fidyk by nigdy na to nie pozwolił, ani chyba dyrektor TVP 1.  Nie jestem związany na  etacie w TVP.  Z większością decydentów w TVP jestem pokłócony, zresztą mam jak najgorsze zdanie o nich. Są beznadziejnie zadufani w sobie, koniunkturalni i mający gdzieś misję publiczną. To sitwa kolesiów, powiązań biznesowych, kochanków i kochanek.  I mam nadzieję, że robienie materiału telewizyjnego i prasowego o Krzysztofie Zanussim i Sławomirze Zielińskim w kontekście ich gejostwa i związków z nieletnimi będzie uczciwe, a nie jak to już mam udokumentowane będzie manipulacją. Zapewniam, że jeśli posiadłbym wiedze, że np. sam prezydent Aleksander Kwaśniewski i prezes Jan Dworak są pedofilami to bym się nie wahał o tym powiedzieć. Ani Zieliński ani Zanussi nie może być od razu skazany za sam fakt bycia  gejem. Tzw. afera Roweru Błażeja i pl. Trzech Krzyży jest mi znanana, ale na razie zbyt mało jest faktów i nie wszystkie wskazują na pedofilię. Przypominam, że według polskiego prawa granicą dozwolenia jest wiek 15 lat. Nie zamierzam kupować 17 latka, który w kapturze oświadcza, że ma 14 lat i spał z tym a tym. Wielokrotnie to już uczyniono realizując np. programy i reportaże o prostytucji nieletnich. Brzydzę się pedofilią, rozmowy z pedofilami są dla mnie bardzo ciężkie, odchorowuje je długo, mam 15 letnią córkę i 1,5 rocznego syna i na samą myśl, że jakiś drań mógłby ich skrzywdzić,  skręca mnie w żołądku. Sam kiedyś zamknąłem w  WC w areszcie w Stargardzie Szczecińskim pedofila, gdy okazało się, ze wsadzono go do naszej celi. Przerażony musiał tam spędzić noc, aż go zabrano. Ale życie nauczyło mnie jednego – palenie na stosie czarownic zostawiam inkwizytatorom.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
to bardzo ciekawe
Autor: lupus71
2009-09-30 18:44:27
w kontekście ostatniej kompromitującej akcji p. Zanussiego. Wygląda jednak na to, że nie ma odważnego, który by rozwalił skorupę zakłamania

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS