menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Lista Wildsteina 01-02-2005

Znalezione w sieci: "Znalazłem swoje nazwisko na liście. Wychodzi na to że byłem - TW. Ale oprócz sygnatury IPN-u są przed nazwiskiem jakieś cyferki załóżmy 5/320. Może ktoś wie co one oznaczają?. A tak generalizując cała ta lista to jakaś lipa. Z SB miałem kontakt tylko raz - w 1983r złapali mnie 31 sierpnia podczas zamieszek ulicznych z bibułą. Miałem wtedy 15 lat. Zamiast na otwarcie roku szkolnego ( I klasa liceum ) siedziałem w komisariacie na Wilczej. Po zaliczeniu " ścieżki zdrowia " na dziedzińcu miałem przesłuchanie prowadzone przez jakiegoś sadystę, który odbił mi nerki i złamał palec. Skończyło się po trzech godzinach, bo zjawił się po mnie mój ojciec ( wtedy wysoki funkcjonariusz MSW ), opier... sadystę i zabrał gó..arza do domu. I to wszystko. Jeśli więc na tej liście jest więcej takich donościeli jak ja to ta lista jest o kant tyłka potłuc."


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS