menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Powinien im wyciąć numer 02-04-2005

Piątek. Północ. Nagranie „Nakręconej nocy” z kamilianami, zakonnikami zajmującymi się chorymi i umierającymi, o których rok temu zrobiłem film. Papież umiera w Rzymie, w Watykanie. Słuchawka w uchu uwiera jakoś szczególnie, bo mam być natychmiast poinformowany o jego śmierci, gdyby to nastąpiła w czasie nagrania i przekazać tą wiadomość gościom w studio. Każdy już tylko czeka na złe wieści z Watykanu. Chwilami myślę, że powinien im wyciąć numer i wyzdrowieć. Na kilka godzin przed nagraniem zapada decyzja, że program nie będzie emitowany na żywo. Kiedy komunikuje mi to najpierw zdezorientowany producent Artur Rutkowski i chwile później Nina Terentiew zagryzam zęby, by nie powiedzieć słów, które w tej chwili nie powinny paść. Program zostanie nagrany i wyemitowany później. Mit kontrowersyjności mojej osoby sięgnął już granic absurdu. W studio odeszło wszystko gdzieś daleko… Benek, kamilianin, wyjawił, że wczoraj umarło kolejne dziecko, którym się zajmował. Pracuje w hospicjum dziecięcym. Dzień w dzień przeprowadza z życia ku śmierci kolejne dziecko. Po nagraniu widzę u ludzi smutek, u kogoś łzy w oczach. Dla kogo tak naprawdę zrealizowaliśmy ten program? Dla niego? Dla nas? Dla ludzi?


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS