menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Pojednanie kibiców: Zrobiliśmy to, bo była telewizja. 15-04-2005

Dziennikarz "Rzeczpospolitej", Stefan Szczepłek chciał zamówić szalik składający się po połowie z barw i emblematu Legii oraz Polonii.
Jeden z producentów bardzo zdziwiony, stwierdził, że ewentualnie mógłby uszyć kilka sztuk specjalnie dla dziennikarza, pod warunkiem, że nie powie on nikomu, skąd je ma. Gdyby się rozniosło, mógłby mieć nieprzyjemności.
Dziennikarz przypominam nieśmiało, że pod kościołem św. Anny piłkarze, działacze i kibice Legii oraz Polonii, w obecności księdza, związywali szaliki na znak pojednania, więc może przyszła pora na zrobienie jednego, wspólnego dla dwóch klubów. - O czym ty mówisz - usłyszałem na tę propozycję od kibiców. - Myśmy to robili, bo przyjechała telewizja.


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS