menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Bojarskiej qrewskie półrocze 09-07-2005

Anna podsumowuje swoje półrocze życia 2005: "No, podsumowuję to czarne półrocze, które mi wyrwano z życia jak serce z piersi, a mózg z głowy, żeby już wpaść w totalny melodramat. 

Znacie tę historyjkę? Facet umarł i trafił w cud prawdziwy, wspaniała knajpa, kawiory, szampany, piękne dziewczyny, super. No, jest, jest super, ale po pewnym czasie zaczyna być nudno. On by się czymś zajął. On by coś poczytał. On by coś ZROBIŁ Tu nie wolno. Tylko po tej drugiej stronie. Jeszcze kilka dni totalnych nudów – i zaczyna błagać: „Dobrze, dobrze, to ześlijcie mnie do piekła! – Przecież tu jest piekło.” 

Trochę tak się czuję. Trochę tak. Chcę się czymś zająć, choćby to wszyscy z pogardą odrzucili, chcę pisać, chcę coś robić, bo oszaleję! „Kochana, przecież jesteś w piekle!”
Tym optymistycznym akcentem etc... kończę to kuerewskie półrocze. "

Anno, myślisz, że będzie lepiej? Czy bez ginu uda się Tobie przejść kolejne qrewskie półrocze? Jak ja cię kiedyś nazwałem? Jakim trunkiem? Ballantine? Tak, w „Siostrach B.” gdzieś o tym wspomniałaś? Gdzie jest ta książka? Cholera! Tak to jest, jak się  ciągle zmienia miejsca i nigdy nie można mieć przy sobie swojej całej biblioteki? Nie tylko biblioteki zresztą. Ileż razy można czytać te same ksiązki? Więc niech żółkną w Hamburgu, Wilnie, Elblągu, Helsinkach, Berlinie, Grodnie, Petersburgu, Pradze. Bo chwilami najgorszy ból, to brak tych wszystkich bliskich, gdzieś tam pozostawionych w świecie…


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film opowiada o aktualnej sytuacji panującej w polskich aresztach śledczych. Zdjecia rozpoczęto 1 września 2003 roku, ich zakończenie planowane jest w maju.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS